Pagerbti Trakų rajono medikai

Parašyta: 2018-05-03 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Balandžio 27-ąją šalies medicinos darbuotojai mini profesinę šventę – Medicinos darbuotojų dieną. Medikų profesinės šventės išvakarėse Trakų rajono savivaldybė rajono medicinos darbuotojus sukvietė į „Trasalyje“ vykusį jiems skirtą šventinį renginį.

Gera nuotaika lydėjo renginyje dalyvavusius medikus

Jau tapo tradicija, kad šios dienos proga Trakų rajono savivaldybė organizuoja renginį, kurio metu pasveikina ir padėkoja Trakų rajono gyventojų sveikatos labui dirbantiems ir profesijai atsidavusiems medikams bei visiems, dirbantiems medicinos srityje.

Renginyje dalyvavo ir medicinos darbuotojus sveikino renginio organizatoriai – Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Marija Puč, savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja Karolina Narkevič. Medikus pasveikino LR Seimo narys Jonas Liesys, rajono savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto narė Asta Kandratavičienė.

Dėl svarbių priežasčių Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė negalėjo dalyvauti renginyje, bet vaizdo pagalba perdavė savo sveikinimus ir siuntė linkėjimus.

Medicinos darbuotojų dienos proga buvo įteiktos Trakų rajono savivaldybės merės padėkos. Padėkos medicinos darbuotojams ir kitiems dirbantiems medicinos srityje pareikštos už ilgametį darbą, profesionalumą, nuoširdumą, atsidavimą, atsakingumą ir rūpestį pacientais bei medicinos įstaigų vadovams už gerus darbo rezultatus ir puikią vadybą. Padėkos raštus įteikė Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotoja M. Puč.

Medikams profesinės šventės proga nuskambėjo Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendo džiazo grupės, vadovaujamos bigbendo kapelmeisterio kapitono Ričardo Čiupkovo, koncertas.

Aliona URBAN,

Trakų rajono savivaldybės mero patarėja

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

 


Komentarai
  1. Skaitytojas

    Gal ir yra kažkur gerų medikų, bet tik ne Trakų ligoninėje. Čia visai nežiūri ligonių, net ir reikiamos pagalbos nesuteikia, o tik nugydo žmones. Jei nori iškeliauti į aną pasaulį ankščiau laiko, tai kreipkis įTrakų ligoninės gydytojus jie Jums tai garantuos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *