Palangos jūra, vėjas ir šokių fiesta

Parašyta: 2019-06-11 | Kategorija: Naujienos, Renginiai |

Šių metų gegužės 24-26 d. Palangos festivalio „Sportas visiems“ viena iš sudedamųjų dalių buvo Tarptautinis linijinių SOLO šokių festivalis. Galime pasidžiaugti, kad jame aktyviai pasireiškė Vievio TAU linijinių šokių kolektyvas VievioLin, kurį organizavo ir kuravo Vievio kultūros centras. Šį kartą kolektyvas nebuvo gausus, jam atstovavo Audronė Davidavičienė, Gema Volodkienė, Janina Malakauskienė, Irena Peldžienė, Liudmila Gavrilova ir Pajauta Jonikienė.

Po šokio Basanavičiaus gatvėje

Trumpai apžvelgsime mūsų dalyvių įdomiausius įspūdžius. Pirmąją dieną vyko klubų dalyvių eitynės – paradas miesto gatvėmis į Palangos stadioną, kur vyko festivalio atidarymas ir įvairi programa. Jau visai vėlai vakare šokių grupės dalyvavo šokių programos repeticijoje.

Kitą dieną, šeštadienį, anksti ryte prie Jūratės ir Kąstyčio fontano moterys dalyvavo rytinėje mankštoje, kurią organizavo Joana Bartaškienė. Po to – rytinis pasišokimas jūros paplūdimyje, nors smėlis tai ne salės parketas ar gatvės grindinys ir sudarė nemažą iššūkį šokio žingsneliams.

Scenoje pasirodė daug puikių šokių kolektyvų – Alytaus pagyvenusių žmonių šokėjos, Eglės Straleckaitės šokių grupė, kur mūsų dalyvės sėmėsi įkvėpimo, scenos judesio įvairovės ir įgavo džiaugsmingos ir naudingos patirties.

Renginio kulminacija – Basanavičiaus gatvė, užtvindyta visos Lietuvos šokėjų grupėmis, pasipuošusiomis spalvinga, netikėta ir labai įvairia apranga. Vyko pagrindinė festivalio programos dalis, šokių maratonas, aktyviai dalyvavo ir Vievio šokėjos.

Vakare įdomiausia dalis – Dūzgės. Linksmybės ir šokiai iki vėlumos. Mūsų nenuilstančios dalyvės smagiai šoko pagal ritminę muziką. Dominavo jaunimas, bet neatsiliko ir senjorų grupės.

Finalinis festivalio akordas Zumba, lotyniškų ritmų paprasti šokio žingsneliai. Zumba nepalieka abejingų. „Kojos pačios kilnojosi, taip buvo linksma!“ savo emocijas Vievin parvežė mūsų šokėjos.

Linkime sėkmės dalyvėms ir kviečiame prisijungti prie linijinių šokių grupės visus Vievio gyventojus!

Ačiū šokėjoms!

 

Nijolė Anskaitienė,

VievioLin šokių grupės vadovė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *