Paminėjo Socialinių darbuotojų dieną

Parašyta: 2021-09-30 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Rugsėjo 27-oji – Lietuvos socialinių darbuotojų diena – tai diena, kai dėkingumo žodžius tariame žmonėms, kurie visada atskuba į pagalbą pirmieji silpniesiems, neįgaliesiems, likimo nuskriaustiems. Tą dieną tarsi atiduodame senas skolas, šilumą ir dėmesį būtent socialinės srities darbuotojams.

Socialinių darbuotojų diena nuotaikingai vyko Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centre

Tad neatsitiktinai šia ypatinga proga rajono vadovai apsilankė pas socialinių įstaigų darbuotojus jų darbo vietose. Juos pasveikino rajono savivaldybės mero pavaduotoja, laikinai pavaduojanti merą, Marija Puč, mero patarėjas Tomas Naktinis, savivaldybės administracijos direktorius Andrius Šatevičius, direktoriaus pavaduotoja Agata Mankeliūnienė. Prie jų sveikinimų prisijungė ir Seimo nariai Edita Rudelienė, Kęstutis Vilkauskas.

 Kiekvienoje iš įstaigų profesinė šventė buvo minima savaip, įdomiai ir išradingai. Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras buvo virtęs detektyvų biuru, kuriame galėjai sutikti garsųjį seklį Erkiulį Puaro ir pulką kitų detektyvų, narpliojusių painiausias istorijas. Čižiūnų socialinių paslaugų centras nustebino puikia darbuotojų ir jų globotinių rudens gėrybių paroda. Gera buvo jausti nuoširdumą ir supratingumą Trakų globos ir socialinių paslaugų centre, kitose socialinio darbo įstaigose.

Čia lydėjo šypsenos, gera nuotaika, skambėjo geriausi linkėjimai žmonėms, kurie beatodairiškai ištiesia pagalbos ranką tiems, kuriems pagalbos labiausiai reikia.

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *