Paminėta Pasaulinė gyvūnijos diena

Parašyta: 2018-10-15 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Trakai |

Kasmet spalio 4-ąją minima Pasaulinė gyvūnijos ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų ir gamtos globėjo, diena. Šią dieną daugelyje šalių stengiamasi įvairiomis akcijomis priminti šio iškilaus žmogaus idėjas, skatinusias meilę ir rūpestį gyvūnais.

Veterinarijos vyriausioji gydytoja-inspektorė Rima Krasnogirienė su Amsiu

Šiemet Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (toliau – VMVT) į Pasaulinės gyvūnijos dienos minėjimą susirinko kolegos, svečiai, įvairių įstaigų atstovai. Buvo teikiamos padėkos už nešališką bendradarbiavimą teikiant pagalbą kenčiantiems ir sužeistiems beglobiams gyvūnams, bešeimininkių kačių populiacijos mažinimą, švietėjišką veiklą gyvūnų gerovės srityje. VMVT direktoriaus pavaduotojas Mantas Staškevičius viso VMVT kolektyvo vardu ypatingą padėką skyrė ir unikaliu VMVT ženklu „Sekime šv. Pranciškaus pavyzdžiu“ apdovanojo Lietuvos policijos bendruomenę. Atsiimti apdovanojimo atvyko šuniukas Amsis iš Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato.
„Policijos pareigūnai kiekvieną dieną aktyviai bendradarbiauja su VMVT inspektoriais, tiria ir aiškinasi žiauraus elgesio su gyvūnais atvejus, suteikia pagalbą kenčiantiems ir netinkamai prižiūrimiems gyvūnams“, – pabrėžė M. Staškevičius.
Šiai progai paminėti VMVT Trakų VMVT Trakų pradinėje mokykloje organizuojavo susitikimą su moksleiviais. Vyriausioji veterinarijos gydytoja-inspektorė Rima Krasnogirienė pravedė pamoką apie veterinarijos gydytojo profesiją, gyvūnų augintinių pasirinkimą, laikymą ir priežiūrą, ūkinių gyvūnų ypatybes ir naudą.

Rima KRASNOGIRIENĖ,
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Trakų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausioji veterinarijos gydytoja-inspektorė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *