Pasaulinės turizmo dienos proga klaidžiojo „Trakų miesto labirintais“

Parašyta: 2013-10-11 | Kategorija: Naujienos, Trakai |
labirintas

Jaunosios Trakų miesto labirintų ieškotojos prie Nepamuko paminklo. J. Vercinkevičiaus nuotr.

Orientacinis Trakų miesto žaidimas „Trakų miesto labirintais“ – tai tradicinis renginys, organizuojamas Pasaulinei turizmo dienai paminėti. Žaidimą šiemet organizavo Trakų gidų klubo „Bartai“ nariai, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Trakų rajono skyriaus atstovai.

Visus netinginiavusius š. m. rugsėjo 28-osios vėlyvą vakarą, sukvietė jau trečius metus vykstantis žaidimas. Sumaniausius žaidėjus, pasiryžusius tikrinti savo žinias apie Trakų miestą bei visus lankomus miesto kultūrinio paveldo paminklus šiemet nustebino nelauktos naujovės. Pasaulinės turizmo dienos proga visus pasveikino projekto organizatorė, LSDJS Trakų rajono skyriaus pirmininkė V. Biekšaitė. Žaidime dalyvavo devynios komandos po penkis asmenis iš Trakų, S. Trakų, Rūdiškių ir Vilniaus.

Žaidimo metu reikėjo savarankiškai spręsti, kas slepiama užuominose, o užuominos pareikalavo ne tik istorijos, bet ir šių dienų aktualijų žinojimo. Buvo varžomasi laikui. Nors ir buvo dalyvių, kurie dalyvauja kasmet, šis žaidimas niekada vienodas nebūna! Taigi reikėjo pasistengti ir jiems. „Šiemet visiems dalyviams varžovė buvo pati gamta: reikėjo varžytis vėlų vakarą ir rungtyniauti greičiu“, – dalinosi mintimis projekto autorė Vilma Biekšaitė.

Visų dalyvių pastangas įvertino ir organizacinė komanda: komandoms įteikti rėmėjų ir organizatorių vertingi bei turiningi laisvalaikio prizai. Pirmąją vietą iškovojo Trakų krepšinio klubo krepšinio komandos palaikymo šokėjų komanda, kurios kapitonė tą vakarą buvo panelė Ieva Luškevičiūtė, atsiėmusi įsteigtą Sveikatinimo ir poilsio parko „Slėnis“**** pagrindinį prizą – lietuviškos pirties malonumus visai komandai. Komandos buvo apdovanotos VšĮ Trakų turizmo informacijos centro įsteigtais prizais – suvenyrais.

orientacinis

Komandų kapitonai VšĮ Trakų turizmo informacijos centre. V. Podlipajevos nuotr.

Pagrindiniai žaidimo rėmėjai: Trakų rajono savivaldybė, VšĮ Trakų turizmo informacijos centras, Sveikatinimo ir poilsio parkas Slėnis****. Organizatoriai kasmet rengia panašaus pobūdžio projektus, kurie stebina ne tik gyventojus, bet ir Trakų miesto svečius. Artimiausios veiklos numatomos Kalėdiniu laikotarpiu, organizuojat „Trakai – Kalėdų senelio sostinė“ projektą.

Trakų gidų klubo „Bartai“ informacija

www.trakugidas.lt

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *