Paskutinis skambutis žemės ūkio mokykloje

Parašyta: 2014-03-21 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos, Seniūnijos |
Moksleiviai prie gimtosios mokyklos slenksčio

Moksleiviai prie gimtosios mokyklos slenksčio

Šių metų kovo 6 d. Aukštadvario žemės ūkio mokykloje aidėjo Paskutinis skambutis. Į mokyklą nuo pat ryto rinkosi šventiškai pasipuošę III-iojo kurso 14TM; 2A – 13V IR 1VP – 13TM grupių absolventai. Visus  lydėjo gera pakili nuotaika, nors prieš akis  – kvalifikaciniai egzaminai. Tačiau pirmas svarbus etapas jau įveiktas- dalykų baigiamieji egzaminai jau išlaikyti.                                                                                             Skambant mokyklinio skambučio aidui iškilminga absolventų eisena pajudėjo į mokyklos valgyklą , kur,  pražygiavę pro tautinių juostų koridorių ir susėdę prie šventinių stalų ,visi laukė šventės pradžios. O ji prasidėjo antrakursių eilėmis ir linkėjimais absolventams .Susikaupę ir rimti jie klausėsi gražių eilių apie mokyklą, laukiantį ateities  kelią ir tolesnius gyvenimo siekius.
Žemės ūkio mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Juozas Juknevičius pasidžiaugė, kad šiemet mokykla išleidžia  net 94 absolventus. Padrąsinančius žodžius absolventams tarė grupių vadovai –  14 TM grupės vadovė Janė Budrevičienė, 2A – 13 V grupės vadovė Zita Almantienė , 1VP – 13 TR grupės vadovė  Rita Kulakovskaja. Profesijos mokytoja metodininkė Violeta Nairanauskienė išeinantiems metaforiškai  dovanojo dekopažuotą  plytą, kaip būsimo jų gyvenimo namo pamatą.                                                                                       Skambant mokyklinio valso melodijai, moksleiviai šokdino mokytojus, o vėliau visi šventės dalyviai linksmai klausėsi pirmo ir antro kurso mokinių atliekamų dainų pagal populiarias lietuviškos estrados melodijas .Savo kūrybos dainą absolventams dovanojo lietuvių kalbos mokytojas Dainius Kazlauskas.
Atsisveikindami su mokykla absolventai paruošė ne vieną staigmeną – jų lūpomis liejosi nuoširdūs padėkos žodžiai , kuriuos  iliustravo jų pačių sukurtas filmas, kurį absolventai padovanojo antrakursiams. Smagaus šurmulio sulaukė tradicinis trečiakursių testamentas, kuriuo jie visą mokyklos turtą ir savo priesakus paliko II-ojo kurso 14 V ir 16 TM grupių mokiniams.                                                                                   Vėliau mokiniai ir mokytojai vaišinosi saldumynais, šoko ir žaidė linksmus žaidimus.
Dar kartą norisi absolventams palinkėti  sėkmės atliekant gamybinę praktiką, laikant kvalifikacinius egzaminus ir žengiant į savarankišką gyvenimą.

Justė Petrauskytė ir
Lolita Mykolaitytė
Linos Mikutavičienės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *