Pasveikinti Metų mokytojas A. Storta ir sporto atstovai

Parašyta: 2021-10-07 | Kategorija: Gimnazija, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Metų mokytojui A. Stortai(antras iš dešinės) įteikta mero padėka. Jį sveikino(iš kairės) mero patarėja E. Kislych-Šochienė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorė J. Martyncevienė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja A. Mankeliūnienė, savivaldybės administracijos direktorius A. Šatevičius, (pirma iš dešinės) savivaldybės mero pavaduotoja, laikinai pavaduojanti merą M. Puč.

Spalio 6 dieną Trakų rajono savivaldybės vadovai pasveikino Metų mokytojo titulą pelniusį Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos fizikos mokytoją metodininką Andrių Stortą.

Už kantrų ir kūrybišką pedagoginį kelią, nuolat tobulinamas kompetencijas ir neįkainojamą indėlį į vaikų ateitį jam įteikta savivaldybės mero padėka.

Mokytojas, puikiai sutariantis su mokiniais, neapsiriboja klasės erdve ir dalykinėmis žiniomis. A. Storta kartu su mokiniais nuolat dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir šalies konkursuose, buvo valstybinių egzaminų vertintoju. A. Storta – ne tik inovatyvus mokytojas, bet ir aktyvus Trakų bendruomenės narys.

Tą pačią dieną taip pat pasveikinti ir sporto atstovai. Krepšininkams Vitalijui Podgaiskiui ir Kęstučiui Rimui įteiktos mero padėkos už jų indėlį populiarinant krepšinio sportą bei atstovaujant Trakams šalyje bei užsienyje. Dovana įteikta Mariui Pavlovskiui, Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro krepšinio treneriui.

Trakų rajono savivaldybės informacija   

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *