Patarimai, kurie padės sėkmingai „freelancinti“

Parašyta: 2021-03-24 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

PR

Karantinas paskatino žmones ieškoti darbo alternatyvų, kurios ne tik papildo kišenę, tačiau taip pat ir suteikia galimybę dirbti iš namų. Tam tikra prasme tai yra gerai, kadangi žmonės tapo kūrybiški ir tuo pačiu atrado save tokiose sferose, kurių iki šiol nepažinojo.

Galiausiai, juk freelancinimas šiuo metu yra labai patogus. Darbas su individualios veiklos pažyma leidžia mokėti mažesnius mokesčius nei dirbant pagal darbo sutartį, o ir dirbti galima ten, kur tik norite.

Patogesniam uždarbiui pateiksime Jums kelias taisykles, kurios leis paprasčiau žengti į savarankiško darbo kelią.

  1.     Tinkamas laiko planavimas

Darbas sau neatsiejamas nuo tinkamo laiko planavimo. Žinoma, gali tekti skirti šiek tiek laiko, kol išmoksite susidėlioti darbus taip, kad juos visada pavyktų atlikti laiku ir tuo pačiu jų visada būtų. Juk norisi turėti užsakymų į priekį, tačiau taip pat būtina  tinkamai atlikti darbus, kurie pažadėti klientui.

  1.     Buhalterijos tvarkymo niuansai

Taip pat svarbu darbus palikti tiems, kurie juos išmano geriausiai. Vėlgi, taip sutaupysite daug laiko ir kai artės pajamų deklaravimas – viskas bus kur kas paprasčiau. Buhalterijai vesti siūlome online saskaita123.lt sistemą, kuri leis ne tik išrašyti sąskaitas, tačiau ir fiksuoti pajamas, išlaidas, sekti apmokėjimus.

  1.     Mokėjimas pasakyti „Ne“

Noras uždirbti kuo daugiau dažniausiai reikalauja laiko bei pastangų. Tačiau ne visada ir tikrai ne visus užsakymus verta prisiimti. Kadangi pačioje pradžioje, kai reputacija dar menka, norisi darbų atlikti kuo daugiau – dirbama pusvelčiui. Tai yra blogai, kadangi gaištate savo laiką, tačiau gaunate mažai naudos. Reikia išmokti pasakyti „Ne“.

  1.     Reputacijos gerinimas

Tiek verslas, tiek savarankiškai dirbantis asmuo turi skirti kuo daugiau dėmesio bei pastangų savo reputacijai. Tik tokiu atveju pavyks sulaukti klientų srautų nededant pastangų ir neinvestuojant į reklamą. Dažniausiai gerinimas neatsiejamas nuo kliento patenkinimo iš skirtingų pozicijų. Siūlome teikti ne tik geras paslaugas, tačiau ir taisyti jas tol, kol jis liks patenkintas.

  1.     Tobulėjimas

Natūralu, kad investavimas į savo žinias yra neatsiejama kiekvieno savarankiškai dirbančio žmogaus gyvenimo dalis. Juk nepriklausomai nuo sferos atsiranda naujovių, kurios padeda darbus atlikti našiau, geriau, pranokti konkurentus. Kursų lankymas – būtinas. Ir online, ir gyvai. Svarbiausia – įrodyti klientams, kad Jūs norite mokytis.

  1.     Daryk ką moki

Žinoma, ne kiekvienas gali užsiimti veikla, kuri neša pelną. Tai reikalauja gebėjimų ir tuo pačiu didelio darbo. Žinoma, visada verta išbandyti kuo daugiau skirtingų sferų, kol rasite sau labiausiai priimtiną. Tai padeda tobulėti. Tačiau supraskite, kad ne visada taip paprasta yra rasti tą sferą, kuri Jums tinka.

  1.     Fiksuok užsakymus „į ateitį“

Kaip jau minėjome – visada verta rašytis užsakymus į priekį. Tai leidžia būti ramesniu, kad net ir freelancerio pajamos bus stabilios. Žinoma, kaip jau minėjome, tai reikalauja detalaus laiko planavimo. Tačiau viskas įmanoma. Tik reikia – sistemos ir tuo pačiu siūlome naudotis įvairiomis programomis, kurios padeda paprasčiau planuoti laiką.

Svarbiausia yra bandyti, palikti darbus tiems, kurie juos išmano geriausiai pagal sritį ir galiausiai stengtis bei dirbti. Tuomet freelancerio duona Jums be jokio vargo įkandama.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *