Patvirtintas 2022 metų biudžetas!

Parašyta: 2021-12-17 | Kategorija: Trakai |

Biudžete matome priemones, skirtas mažinti socialinę atskirtį ir stiprinti viešąjį sektorių. Džiugina, kad pavyko rasti lėšų švietimo, kultūros darbuotojų, pareigūnų, medikų ir kitų viešojo sektoriaus darbuotojų atlyginimų didinimui, kelti išmokas pensininkams ir neįgaliesiems bei užtikrinti mažiausias pajamas gaunančių gerovės augimą neįvedant naujų mokesčių. Taip pat svarbu, kad didesnio finansavimo kitąmet sulauks kone visi valstybės sektoriai. Esu įsitikinusi, jog šios priemonės – tikslinės ir savalaikės, atsižvelgiant į stipriai augančią infliaciją.

Akcentai sudėlioti labai teisingi, į tai, kas tikrai labai svarbu – saugumas, švietimas, gyventojų pajamų augimas, skurdo rizikos mažinimas, žaliasis kursas.

Auga investicijos į mokslą. Svarbu, kad atskiras dėmesys skiriamas švietimo susitarimui įgyvendinti, kad didės mokytojų, dėstytojų ir kitų švietimo darbuotojų atlyginimai. Švietimo bendruomenė šios žinios labai laukė.

Gera žinia, kad nuo kitų metų reikšmingai didės minimali mėnesinė alga bei neapmokestinamasis pajamų dydis. Šiuo konkrečiu atveju didžiausią naudą pajus mažiausiai uždirbantys.

Vienareikšmiškai pritariu, kad šiuo biudžetu prisidėsime prie esminių Lietuvos problemų sprendimo, gerinsime gyventojų – darbingų ir nedarbingų asmenų – pragyvenimo lygį.

Daugiau informacijos: https://liberalai.lt/naujienos/liberalai-e-rudeliene-ir-r-juska-apie-kitu-metu-biudzeta-augancios-gyventoju-pajamos-ir-stiprejanti-savivalda/

LR Seimo narė Edita Rudelienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *