„PerForm studio“ atidarymas

Parašyta: 2018-08-06 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Ketvirtadienį, rugpjūčio 9 d., Trakuose duris atvers nauja meno erdvė. Šalia Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikos, pagrindinėje gatvėje – Vytauto g. 4, antrame aukšte, pradės veiklą fotostudija-galerija „PerForm studio“.

Fotografė Dana Buinickaitė

„Tiek metų gyvenu fotografijos pasaulyje, kad tai tapo natūralus kitas mano žingsnis“, –pasakoja studijos sumanytoja fotografė, Trakų krašto fotografų asociacijos „Fotra“ vadovė Dana Buinickaitė.
Studija bus tuo išskirtinė, kad čia galės ateiti ir dirbti kiti laisvai samdomi fotografai, kiti menininkai.  „Atvirą meno erdvę, kurioje menininkai galėtų ne tik dirbti, bet ir rengti parodas, pristatymus, kitus renginius, būtent, Trakuose, norėjau atrasti jau seniai ir štai svajonės realizuojasi. Studijos-galerijos veikla startuoja simbiozėje su garsia dailininke, taip pat trakiete Aiste Jurgilaite. Paradoksas: ši menininkė labiau žinoma svetur nei savame krašte, todėl labai džiaugiuosi, kad ji pirmoji palaikė mano idėja apie atvirą meno erdvę Trakams. Ji čia tapys ir eksponuos savo darbus kartu su manimi“, – apie sumanymą pasakojo fotografė  D. Buinickaitė.
Šviesi, lofto stilių primenanti erdvė lauks lankytojų, miesto svečių.
„Neketinu apsiriboti vien fotografija. Jau dabar planuoju pakviesti lankytojus į muzikinius, meninius renginius. Artimiausiu metu studijoje svečiuosis bodyart menininkė iš Vilniaus, kuri nuostabiai piešia chna dažais ant kūno. Taigi, staigmenų dar bus“, –apie meno erdvės ypatumus atviravo D. Buinickaitė.

„Trakų žemės“ inf.
Vytauto Buinicko nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *