Perkamas namas arba butas

Parašyta: 2019-12-13 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė |

 

Trakų rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama Perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų neįgaliesiems ir likusiems be tėvų globos vaikams 2014–2020 metų veiksmų planą, pirks gyvenamą namą ar butą Bendruomeniniams vaikų globos namas steigti.

Namas (butas) turi atitikti šiuos kriterijus:

1. Gyvenamojo namo (buto) pagrindinė naudojimo paskirtis – gyvenamoji, naudingas plotas ne mažesnis kaip 120 m².
2. Name turi būti ne mažiau kaip 4 miegamieji kambariai, kurių kiekvieno plotas būtų ne mažesnis kaip 12 m². Kambariai negali būti įrengti gyvenamojo namo rūsyje ar pusrūsyje.
3. Turi būti du sanitariniai mazgai (dušas, tualetas). Tuo atveju, kai yra tik po vieną vonios (dušo) patalpą, turi būti galimybė įrengti dar vieną vonios (dušo) ir tualeto patalpą.
4. Turi būti įvestas vandentiekis, kanalizacija, centrinis, autonominis ar dujinis šildymas (neperkamas namas su krosniniu šildymu).
5. Namo nusidėvėjimas turi būti ne didesnis kaip 60%. Namo baigtumas 100%.
6. Gyvenamas namas perkamas tik su jam priklausančiu suformuotu ir teisiškai įregistruotu žemės sklypu, ne didesniu kaip 20 a.
7. Namas (butas) turi būti vietovėje, kuri pasiekiama viešuoju transportu, kur yra bendrojo ugdymo bei medicinos įstaigos.
8. Butas negali būti bendrabučio tipo namuose.
Su pasiūlymais kreiptis tel. 8 610 23 068,
el. p. globalent@globalent.lt

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *