Peršalimo gydymas: čiobreliai, citrina ir medus

Parašyta: 2021-09-22 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Sveikata, Trakai |

Kiekvieną vėsųjį metų laiką daugelis susiduria su labai nemaloniais peršalimo simptomais, kurie gali virsti dar didesne ir sunkiau įveikiama liga. Žinoma, tinkamos priemonės padės Jums ne tik nugalėti ligą, tačiau taip pat ir užkirsti kelią jos pasikartojimui.

Jeigu jus vėl kankina nemalonus peršalimas, kuris apsunkina dienas – tokiu atveju skaitykite straipsnį, kadangi jame pateiksime kelias natūralias priemones kovoje su gyvenimą apsunkinančiu virusu.

  • Čiobrelių žolė.

Čiobreliai yra pati geriausia priemonė kovoje su peršalimu. Svarbiausia jų nevartoti reguliariai, be priežasties, kadangi ilgainiui gydomosios savybės neturės neigiamos įtakos organizmui. Visgi, čiobrelių žolė visada turi būti Jūsų namuose, kad prireikus – liga būtų nugalėta greitai.

Reikalinga ir druska, kuri padeda ne tik sumažinti gerklės skausmus, tačiau taip pat ir panaikinti visus peršalimo požymius. Siūlome druską ištirpinti šiltame vandenyje ir pamirkyti kojas. Dažniausiai tereikia poros tokių procedūrų, kad pavyktų nugalėti ligą.

Stebuklingasis medus yra tai, ko reikia kiekvienam kūnui. Ne tik dėl to, kad medus turi labai daug naudingų savybių organizmui, tačiau ir dėl to, kad tai yra skanus desertas, kuris dažniausiai suteikia laimės sergant. Jeigu norite, kad jo poveikis būtų dar didesnis – jis turėtų būti geriamas kartu su čiobrelių žole.

Visi puikiai žino, kad peršalus vitaminas C yra geriausia pagalba. Jis gali būti gaunamas citrinų pagalba. Jeigu šis variantas Jums netinka – siūlome serbentus, kopūstus ir panašiai.

  • Avietės.

Peršalus labai dažnai pakyla temperatūrą. Jeigu ir Jums taip nutiko – siūlome avietes, kurios pirmiausia muša temperatūrą, o antrą – stiprina organizmą. Jos gali būti vartojamos reguliariai kaip priemonė kovoje su virusais. Geriausiai tinka šviežios, tačiau neblogas pasirinkimas yra šaldytos, kurios išsaugo visas reikalingas medžiagas.  Žinoma, jei temperatūra laikosi ilgiau, ji gali signalizuoti ir rimtesnius sveikatos sutrikimus, todėl nedelskite, kreipkitės į šeimos gydytoją, infektologą.

  • Dilgėlės.

Galiausiai, peršalus taip pat puikiai tinka ir dilgėlės, kuriose irgi daug vitamino C. Tai yra vaistinės žolės, tad nereikėtų jų vartoti be priežasties. Kitu atveju efektas sumažės ir naudos peršalus bus mažai.

Pirmiausia siūlome gydytis natūraliais būdais ir kai nepavyksta išgydyti – tik tada tartis su medikais dėl vaistų. Organizmas Jums padėkos.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *