Pirmadienio rytas Trakuose išaušo be šešėlio

Parašyta: 2014-05-02 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

IMG_8605

Artūras Aremba įteikia akcijos lapelius patiems garbingiausiems Trakų piliečiams

Artūras Aremba įteikia akcijos lapelius patiems garbingiausiems Trakų piliečiams

2014 m. balandžio 28 d., Vilnius. Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) informuoja, kad balandžio 28 d. darbuotojai aktyviai dalyvavo visoje šalyje rengiamoje akcijoje „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Akcijos lankstinukai pasiekė ir Trakus. Čia juos dalijo ir apie šešėlinės ekonomikos daromą žalą miesto ir rajono gyventojams pasakojo  Vilniaus AVMI Trakų poskyrio darbuotojai.
Skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ ir asociacijos „Investuotojų forumas“ organizuojama akcija, kurią aktyviai palaiko Valstybinė mokesčių inspekcija, vyko ne tik Trakuose, bet ir dar 45 Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Jau trečius metus vykstančios akcijos tikslas – atkreipti jaunimo, aktyvių ir veiklių gyventojų dėmesį į šešėlinės ekonomikos problemą ir parodyti, kad kiekvienas iš mūsų galime ir privalome padėti įveikti šešėlį. Akcijos metu dalyti lankstinukai apie šešėlinės ekonomikos žalą visuomenei ir kovos su šešėliu priemones, kurių gali imtis kiekvienas.
„Nors Mokesčių inspekcija nuolat informuoja šalies gyventojus apie šešėlinės ekonomikos daromą žalą, tokios akcijos taip pat ugdo visuomenės sąmoningumą, skatina nepakantumą nesąžiningai veiklai ir teikia vilčių, kad šešėlinės ekonomikos mastus pavyks sumažinti. Džiugu, kad ir Trakų rajono savivaldybės gyventojai vis dažniau pirkdami prekes reikalauja kvito ar informuoja apie galimus mokestinius pažeidimus“, – sako Vilniaus AVMI viršininkas Marius Žemgulis, pabrėždamas, kad šešėlinės ekonomikos daromą žalą galima sumažinti tik bendromis pastangomis.
Vilniaus AVMI primena, kad Trakų rajono savivaldybės gyventojai apie nelegalią veiklą ir kitus mokestinius nusižengimus gali pranešti paskambinę pasitikėjimo telefonu 1882, pasinaudodami išmaniųjų telefonų programėle „Pranešk“, užpildę anketą interneto svetainėje www.vmi.lt arba apsilankę Mokesčių inspekcijoje.

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *