Po avarijos Lentvaryje girtas šiukšliavežio vairuotojas įpūtė 3,25 prom.

Parašyta: 2017-06-30 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Policija |

Ketvirtadienį Trakų policijos pareigūnai persekiojo ir sučiupo iš eismo įvykio vietos pasišalinusį vilkiko vairuotoją. Prie sunkiasvorės transporto priemonės vairo vyras sėdo būdamas visiškais girtas – jam nustatytas itin sunkus 3,25 prom. girtumas.

Vilniaus apskrities VPK nuotr./Įvykio vietoje

Kaip informuoja Vilniaus apskrities policija, ketvirtadienį, 10 val. 30 min., Trakų policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Lentvaryje šiukšliavežio vairuotojas prasilenkdamas kliudė kito vilkiko veidrodėlį ir iš įvykio vietos pasišalino. Pareigūnai nedelsdami nuvyko į įvykio vietą ‒ kelkraštyje pastebėjo šiukšliavežį, kuriame sėdėjo jo vairuotojas. Pareigūnai, dar nepradėję bendrauti su vairuotoju, iškart suprato, kad jis neblaivus. Alkoholio matuokliu nustatytas net 3,25 promilės girtumas. Visiškai girtas vairuotojas pristatytas ir į gydymo įstaigą kraujo mėginiui paimti.

Trakų rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas, 49-erių metų amžiaus Vilniaus rajono gyventojui pareikšti įtarimai dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 7 d.).

Skaitykite daugiau: www.15min.lt


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *