Po baikerio dingimo – sulaikytas įtariamasis, prokurorai prašo jį suimti

Parašyta: 2017-10-20 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos, Policija |

Baikerio Aivaro Kilkaus dingimo istorijoje – sulaikymas. Ikiteisminį tyrimą atliekantys pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė Trakų rajono gyventoją Lauryną Baltrūną, kurį sieja su baikerio dingimu.

Laurynas Baltrūnas
© DELFI / Kiril Čachovskij

L. Baltrūnas taip pat yra baikeris (Trakų r.). Ikiteisminį tyrimą atliekantys Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai penktadienį kreipėsi į Vilniaus miesto apylinkės teismą, prašydami L. Baltrūnui skirti pačią griežčiausią kardomąją priemonę. Tai DELFI patvirtino teismo atstovė Airinė Šerelytė-Skistymienė. Kaip jau skelbta, dingusio baikerio A. Kilkaus apgadintas motociklas „Harley Davidson“ ir šalmas yra rasti Varėnos rajone, nuo motociklo nuimti jo valstybiniai numeriai ir nulaužtas laikiklis. Žmonės, radę motociklą teigė, kad numeriai buvo numesti toliau nuo transporto priemonės.
Tiriama, ar vyras nebuvo užpultas dėl pinigų ir dokumentų. Policija yra pranešusi, kad turimais duomenimis, spalio 15-osios popietę Aivaras Kilkus galėjo būti pastebėtas Trakuose, Trakų rajone ar Senojoje Varėnoje.

Parengta pagal. www.delfi.lt


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *