Policija įspėja – nepalikite vertingų daiktų automobilyje!

Parašyta: 2021-07-12 | Kategorija: Naujienos, Policija, Trakai |

 

Vagystė – labai nemalonus dalykas, bet ypač sunku būna, kai daiktai pavagiami iš automobilio. Pastaruoju metu TRAKŲ policija registruoja pranešimus, apie vagių grupes, dienos metu švarinančias automobilius.

Paprastai jie veikia grupėmis, vietose, kur automobiliai palikti stovėti palyginti ilgam laikui – poilsiavietėse, prie ežerų, paplūdimių, atokesnėse automobilių stovėjimo aikštelėse. Kiekviena grupė turi atidirbusi kelias nusikalstamos veikos schemas ir ištobulinusi jas iki automatizmo. Šį nuvarymo būdą taiko vagys, turintys šiuolaikinę techninę įrangą, leidžiančią skenuoti iš automobilio signalizacijos pultelio einančius signalus. Suprasti, kad jūsų automobilį nusižiūrėjo vagys, nesunku – signalizacija reaguoja ne į kiekvieną pultelio mygtuko paspaudimą.

Akivaizdžiausia taisyklė – nors ir trumpam nepalikite transporto priemonėse rankinių, paketų, kompiuterių dėklų, dėžių ir t.t. Net jei jose nėra nieko vertingo, vis tiek kas nors gali susigundyti patikrinti“.

Atrodytų, viskas žinoma, paprasta ir aišku. Deja, statistika rodo, kad vagystės iš automobilių vis nesiliauja. Taigi, neapgaudinėkite savęs teigdami, kad pas jus kieme niekas nieko nevogė, jūsų automobilis turi signalizaciją, ar tamsinti langai – panacėja. Verčiau pasirūpinkite savo daiktais. Juk tai nėra sunku.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *