Prabanga dvelkiantys namai vos per 1 dieną – misija įmanoma!

Parašyta: 2021-09-30 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Namuose prabanga gali būti perteikiama ne vien per aukso, krištolo detales ar įmantrias daiktų formas. Skoninga aplinka, leidžianti atsipalaiduoti, jaustis kone karališkai šiandien sukuriama pasitelkus sumanius, bet nebūtinai sudėtingus pasirinkimus.

Gerai apgalvojus juos, suteikti namams daugiau savitos prabangos galima net ir per vieną dieną. Pristatome kelias idėjas, kurios padės pasiekti tokį tikslą.

Serviruokite stalą net kasdieniams pietums

Paprastai stalą puošiame dailia staltiese, takeliais ir išskirtiniais indais tik minėdami kokią nors šventę, sulaukę svečių. Kodėl gi nepalepinus savęs be progos?

Kai kuriems prabanga siejasi tik su balta ar aukso spalva. Vykite šalin tokius stereotipus: skoningą aplinką gali padėti sukurti gėlių motyvais puoštos, pastelinių spalvų ar kitokios, bet svarbiausia – kokybiškos prabangios staltiesės. Stilistai rekomenduoja rinktis natūralias linines, medvilnines staltieses. Jei nerimaujate dėl dėmių, rinkitės tekstilę su specialia apsaugine danga.

Audinį galite derinti su valgomajame ar svetainėje (jei kambarys bendras) naudojamomis dekoratyviomis pagalvėlėmis, sofos užvalkalais, galiausiai – sienų spalva. Taip pat elkitės su kita serviravimo dalimi: indais, žvakidėmis, stalo įrankiais. Tegul jie papildo erdvės kuriamą įspūdį. Visgi pirmenybę teikite išskirtiniams dirbiniams, nes būtent jie ir sufleruoja apie išpuoselėtą skonį.

Rūpinkitės visais pojūčiais

Dažnai kurdami interjerą daugiausiai dėmesio skiriame regai – spalvoms, ornamentams, formoms. Tačiau juslių juk turime gerokai daugiau. Padėti sukurti prabangos pojūtį gali atidžiai atrinkti, skirtingus jutimus paveikiantys daiktai.

Atraskite namų kvapą, kuris nejučia leis suprasti, kad esate savo erdvėje, apsupti komforto. Sustiprinkite įspūdį minkšta, švelnia, malonia lytėti tekstile – ne tik kailiais, bet ir, pavyzdžiui, ilgo plaušo kilimais. Vakarais ar pietaudami susikurkite solidų muzikinį foną: lepinkite klausą iš patefono sklindančiu bliuzu, džiazu ar klasikine muzika. Galiausiai prieikime ir prie skonio receptorių – įpraskite pasimėgauti kokybiškais produktais.

Išnaudokite natūralumą

Per vieną dieną galima daug nuveikti ne tik įsigijus naujų dekoro elementų, perplanavus aplinką. Dar vienas efektyvus sprendimas – išnaudoti natūralumą, nes jis savaime siejasi su ilgaamže prabanga. Jau trumpai aptarėme galimybę panaudoti natūralią tekstilę, visgi ties ja sustoti nebūtina. Įsileiskite į namus kuo daugiau natūralios saulės šviesos, svarbias zonas įrenkite arčiau langų. Audiniai, interjero detalės, net augalai gali ir tiesiog būti panašūs į natūralius – tik be galo svarbu įvertinti kokybę. Ji turi būti nepriekaištinga, kitaip daiktai greitai praras savo gerą išvaizdą.

Žinoma, itin svarbu neperkrauti gyvenamųjų erdvių. Pasistenkite, kad baldų paviršiai, palangės nebūtų nukrauti nenaudojamais daiktais – nebent jie puikiai suderinti.

Visgi galiausiai prabanga sukuriama ne demonstruojant finansines galimybes, o atspindint išpuoselėtą gyvenimo būdą, pasaulėžiūrą, nepriimančią žemos kokybės kompromiso. Tad ieškokite skoningų, originalių detalių, kurias matyti ir naudoti bus malonu. Tuomet namų prabanga bus ne primestinė, dirbtinė, o natūrali ir jauki.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *