Pradedamas įgyvendinti projektas „Širvintų ir Trakų rajonų turizmo informacijos sklaida“

Parašyta: 2014-03-21 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė |

Microsoft Word - Straipsnis admin sutarties pasirasymas.doc

Pradedamas įgyvendinti projektas „Širvintų ir Trakų rajonų turizmo informacijos sklaida“
Širvintų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyrius informuoja, kad pradedamas įgyvendinti projektas „Širvintų ir Trakų rajonų turizmo informacijos sklaida“. Lietuvos Respublikos ūkio ministerija, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra ir Širvintų rajono savivaldybės administracija 2013 rugsėjo 23 d. pasirašė projekto „Širvintų ir Trakų rajonų turizo informacijos sklaida“ Nr. VP3-1.3-ŪM-05-R-01-019 (toliau – Projektas) finansavimo ir administravimo sutartį pagal Lietuvos 2007–2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 1 prioriteto „Vietinė ir urbanistinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai“ įgyvendinimo priemonę Nr. VP3-1.3-ŪM-05-R „Viešosios turizmo infrastruktūros ir paslaugų plėtra regionuose“.
Projekto biudžete nustatyta didžiausia tinkamų finansuoti išlaidų suma – 117 324,00 Lt, Europos Sąjungos lėšos – 99 725,00 Lt, Širvintų rajono savivaldybės biudžeto lėšos – 17 599,00 Lt.
Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia – 2013 rugsėjo 15 d., o pabaiga, iki kurios turi būti pabaigtos visos Projekto veiklos ir patirtos visos su Projekto įgyvendinimu susijusios tinkamos finansuoti išlaidos – 2015 m. spalio 1 d.
Projekto tikslas – skatinti turizmo produktų ir viešosios turizmo infrastruktūros plėtrą Širvintų ir Trakų rajonuose įgyvendinant rinkodaros priemones ir pritraukiant didesnius turistų srautus.
Projekto įgyvendinimo metu bus parengti informaciniai leidiniai: „Širvintų krašto turizmo vadovas“, „Trakų krašto turizmo vadovas“, Širvintų ir Trakų rajonų turistiniai žemėlapiai; surengta tarptautinė konferencija „Darnaus turizmo įtaka turistų srautų augimui“; pagaminta suvenyrų Širvintų ir Trakų rajonams reprezentuoti, įrengti 5 infoterminalai.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *