Praktiški sprendimai taupantiems namų erdvę

Parašyta: 2021-10-31 | Kategorija: Skelbimai, Trakai |

Vartotojo požiūriu, geras interjero dizainas yra tas, kurio suteikiama aplinka yra patogi, funkcionali, praktiška ir patogi. Taip pat tas, kuris apibrėžia jų nuotaiką, gyvenimo būdą, asmenybę, skonį. Šiandien dideli ir erdvūs namai dėl ekonomiškumo ir patogumo gana dažnai iškeičiami į studijas, butus ar nedidelius namus.

Tokios sąlygos ir pakitusi erdvė reikalauja itin kruopštaus interjero planavimo – svarbu tinkamai išnaudoti kiekvieną centimetrą erdvės (o iš tikrųjų padidinti jį erdvę naudojant vertikaliai) ir kartu siekiama nepamiršti estetiškumo. Ką reikia žinoti taupantiems namų erdvę?

Funkcionalūs baldai

Tam kad sukurtumėte padidintos erdvės iliuziją, reikėtų pasirūpinti funkcionaliai suprojektuotais baldais, praktiškomis sandėliavimo idėjomis, apgalvotu organizaciniu planu. Lietuviškos sofos lovos – modernios klasikos ir patogumo sintezė. Išraiškingo dizaino baldų formos – etalonas namams ir visiems tiems, kas vertina funkcionalumą ir nepriekaištingą baldo dizainą. Rekomenduojama sofą lovą statyti arčiau sienos, taip centre atsiranda daugiau vietos.

Veidrodžiai yra geriausia priemonė erdvės iliuzijai sukurti. Jie turi savybę sustiprinti natūralią ir dirbtinę šviesą, o tada ją atspindėti visame kambaryje, todėl kambario interjeras tampa daug ryškesnis, o kambarys atrodo daug didesnis nei yra iš tikrųjų. Tokie baldai kaip lentynos, papildomi ir iš pirmo žvilgsnio net nesimatantys stalčiai, daiktų saugojimo dėžės suteikia galimybę ne tik patogiai sudėti reikalingus daiktus, bet ir sutaupo vietos.

Vengti tamsių spalvų

Svarbus dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį mažoje erdvėje – spalvos. Pasirinkus tinkamas spalvas ir jas derinant tarpusavyje, vizualiai galima padidinti arba sumažinti erdvę. Sienų ir grindų spalvos yra bet kokio gero interjero pagrindas. Svarbu prisiminti, jog tamsios spalvos suteikia atvirkštinį efektą, nes sugeria šviesą, o ne ją atspindi.

Šviesios sienos, dideli, aukšti langai, pro juos beprasiskverbianti šviesa suteikia kambariui erdvumo. Baltos lubos su šaltais ryškiais atspalviais ant sienos (pavyzdžiui, šalta ryškiai mėlyna) arba galbūt tokio pat atspalvio tapetai su nedidelio dydžio raštais gali suteikti kambariui praplėstą vaizdą.

Maža erdvė nėra taip jau blogai – ji suteikia jums galimybių namus dekoruoti švelniai ir lengvai, suplanuoti daiktų laikymo erdves, naudoti praktiškus, daugiafunkcinius daiktus ir baldus. Tokiuose namuose visada jausitės gerai, lengvai.

PR

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *