Prezidentės apdovanojimas įteiktas daugiavaikei motinai Onai Mikulskienei

Parašyta: 2017-05-22 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos, Savivaldybė |

Gegužės 18 d.  Lietuvos Respublikos Prezidentės kanceliarijos kancleris Giedrius Krasauskas įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį daugiavaikei motinai Onai Mikulskienei.

O. Mikulskienė gyvena Aukštadvario seniūnijoje, Dulkiškių kaime, yra išauginusi 7 vaikus, turi 17 anūkų ir 14 proanūkių. Ji gimė 1937 m. daugiavaikėje, taip pat 7 vaikų, šeimoje. Augo sudėtingomis sąlygomis, todėl galėjo įgyti tik pradinį išsilavinimą. 1955 m. susituokė su Antanu Benediktu Mikulskiu ir santuokoje pragyveno 34 metus. Moteris dirbo kolūkyje „Raudonoji žvaigždė“ darbininke, rūpinosi gausia šeima, namais. Laisvomis minutėmis atsiduodavo širdžiai mielam pomėgiui – mezgimui.

O. Mikulskienė yra gerbiama kaimo bendruomenės už nepaprastą darbštumą, atsakingumą. Ji mėgsta grožį ir tvarką, Mikulskių sodyba buvo pripažinta gražiausia rajone. Moteris namus puošia pačios nunertais, megztais rankdarbiais. Šeimos narius rengia savo megztais drabužiais, į kuriuos įpina savo meilę ir švelnumą, dėmesį. Mėgsta uogauti, grybauti, yra gera namų šeimininkė.

Su gražiu apdovanojimu močiutę pasveikino rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, Socialinės paramos skyriaus vedėja Danutė Zalieckienė, Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzencevičienė, Bijūnų kaimo bendruomenės atstovai, savivaldybės darbuotojai.

Savo ruožtu O. Mikulskienė šalies Prezidentei perdavė dovanų – savo rankomis megztas servetėles.

Po sveikinimų merė E. Rudelienė pakvietė pasivaišinti arbata, saldumynais.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *