Profesionalaus elektriko darbai

Parašyta: 2018-04-05 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

 

Elektros laidai turi būti tinkamai ir saugiai sumontuoti pagal  reikalavimus ir standartus. Jei elektros laidai sujungti netinkamai arba neatitinka standartų, prietaisai gali sugesti ar sugadinti įrenginį, dėl kurio gali sumažėti prietaiso tarnavimo laikas.

Prieš atliekant instaliavimo darbus, susijusius su gyvenamųjų, komercinių ar pramoninės paskirties pastatų instaliacijomis, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Šie veiksniai apima pastatų konstrukcijos tipą, lubų tipą, sienų ir grindų konstrukcijas, elektros laidų sistemos tipą, montavimo reikalavimus ir t. t.

Elektros laidų sistemų tipai

Kabeliai

Tai yra nebrangus instaliacijos būdas, naudojamas laikiniems įrenginiams. Todėl jis netinka namų elektros instaliacijai, be totai yra pasenęs metodas.

Uždengti laidai

Šie laidai dedami per medienos korpusą su grioveliais. Medžio korpusas yra paruoštas taip, kad jis reikalingo fiksuoto ilgio su lygiagrečiais grioveliais, kurie tinka kabeliui. Medinis korpusas su sraigtais tvirtinamas prie sienų arba lubų.

Pritvirtinus laidus viduje korpuso grioveliuose, jie yra uždengiami mediniu dangteliu su grioveliais. Tai taip pat yra piguselektros instaliacijos tipas, tačiau trikdžių atveju yra didelė gaisro rizika.

Juostiniai kabeliai

Tokiu būdu izoliuoti laidai praeina pro tiesias tikmedžio medienos lentjuostes. Medinės lentos yra pritvirtintos prie lubų arba sienų kištukais ir sraigtais. Kabeliai montuojami ant lentjuosčių, naudojant specialius spaustukus. Šie spaustukai pritvirtinti prie lentjuosčių su nerūdijančiomis vinimis. Toks laidų montavimas yra paprastas ir pigus, palyginti su kitomis elektros instaliacijos sistemomis, taip pat trunka mažiau laiko įdiegti. Jie daugiausia naudojami patalpų įrenginiuose.

Šildymo kabeliai

Ši vamzdynų instaliacija gali būti arba paviršinio vamzdyno instaliacija, arba paslėpta vamzdyno instaliacija. Jei vamzdžiai yra ant sienų ir lubų paviršiaus, tai vadinama paviršiaus vamzdynu. Jei jie yra viduje sienų ir lubų paviršiaus ir yra padengti tinku, tai vadinama paslėptu vamzdynu.

Kad ir kokios elektros laidų sistemos Jums reikėtų, bus reikalingi elektriko darbai. Nes tik patyręs elektrikas viską sumontuos taip, kad sistema veiktų sklandžiai. Jeigu domina kokybiški elektriko darbai, nedvejodami kreipkitės į mus – įmonę Namų Elektra. Garantuojame kokybę už prieinamą kainą.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *