Projekto „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“ partnerių atrankos rezultatai

Parašyta: 2023-03-10 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Trakų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad 2023 m. vasario 27 d. ir 2023 m. vasario 28 d. įvyko projekto „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“ Nr. HOME/2022/AMIF/AG/EMAS/TF1/LT/0013, finansuojamo iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo priemonės „Pagalba ekstremaliosios situacijos atveju“ lėšų (toliau – Projektas), partnerių Trakų rajono savivaldybėje atranka.

Paraiškas dalyvauti Projekto partnerių atrankoje pateikė: Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka; Trakų rajono Rūdiškių gimnazija; Trakų rajono Lentvario „Versmės“ gimnazija; VšĮ Trakų švietimo centras; Vilniaus arkivyskupijos Caritas. Įvertinus Projekto partnerių atrankai pateiktų paraiškų administracinės atitikties ir kokybės vertinimus, partneriai, kurių paraiškos surinko praeinamąjį balų skaičių – VšĮ Trakų švietimo centras ir Trakų rajono Rūdiškių gimnazija. Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius 2023 m. kovo 3 d. įsakymu Nr. P2E-174 patvirtino projekto „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“ įgyvendinančių partnerių Trakų rajono savivaldybėje atrankos konkurso laimėtojus VšĮ Trakų švietimo centrą ir Trakų rajono Rūdiškių gimnaziją.

Įgyvendinant Projektą savivaldos lygiu bus vykdomos ankstyvosios trečiųjų valstybių piliečių integracijos veiklos: formuojamos savitarpio pagalbos grupės, psichoterapijos užsiėmimai vaikams, pozityvios tėvystės mokymai tėvams, individualios psichologo konsultacijos, seminaras „Moterų teisės, lyčių lygybė, socialinės, kultūrinės ir pilietinės visuomenės pažinimo kursai, individualus ir grupinis darbas „Darbo poreikiai ir pagalba bei mentorystė įsidarbinant“, bendruomenės narių kultūrinė ir švietėjiška veikla, vaikų vasaros stovykla „Pažink mūsų valstybės istoriją, kultūrą, amatus“.

Projekto „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“ Nr. HOME/2022/AMIF/AG/EMAS/TF1/LT/0013, finansuojamo iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo priemonės „Pagalba ekstremaliosios situacijos atveju“ įgyvendinimui skirta 25 461,60 eurų iš ES fondų lėšų.

 

Projekto tikslas yra prisidėti prie į Lietuvą atvykstančių trečiųjų valstybių piliečių, kurie buvo priversti pasitraukti iš kilmės valstybės dėl grėsmės jų sveikatai ir (ar) gyvybei priėmimo ir ankstyvosios integracijos.

Socialinės paramos skyriaus informacija

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *