Protų kovos jaunimui „PROT‘AUK 21“

Parašyta: 2021-09-05 | Kategorija: Jaunimas, Kultūra, Lentvaris, Naujienos, Trakai |

Lentvario kultūros rūmai kviečia jaunimą laisvalaikį leisti kitaip ir rinktis intelektualias veiklas! Lentvario kultūros rūmai vykdo Trakų rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos finansuojamą protų kovų ciklą „PROT‘AUK 21“.

Protų kovos „PROT‘AUK 21“ yra tęstinis projektas, kurio startas buvo 2020 m., organizuojant protmūšių ciklą jaunimui „PROT‘AUK“. Atsižvelgdami, kad užsitęsusi COVID-19 pandemija neigiamai veikia jaunimo emocinę bei psichinę būkles, o jauni žmonės praranda savo aktyvų laisvalaikį bei yra uždaryti socialiniame burbule, siūlome vėl susirinkti rūmų renginių salėje ir intelektualiai praleisti laisvalaikį, paliekant visas problemas už savęs.

Intelektualiose projekto veiklose jaunimas ne tik lavins savo intelektą ar panaudos jau įgytas žinias, bet ir bus skatinami rinktis alternatyvų laisvalaikio praleidimo būdą, padedantį mažinti sukeltas COVID-19 pandemijos pasekmes jaunimo bendravimui ir aktyvesniam gyvenimo būdui. Jaunimas, susibūręs į kelių asmenų komandas, varžysis ir atsakinės į skirtingų sričių klausimus, reikalaujančius loginio mąstymo bei turimų žinių inovatyvaus panaudojimo.

Protų kovos vyks spalio 8, 15, 22, 29 d. 14:30 val. Lentvario kultūros rūmuose (esant poreikiui, laikas bus derinamas su moksleivių užimtumu). Kviečiame registruotis jaunimo komandas, kurias sudaro iki 4 asmenų, kurių amžius 15-19 metų. Registracija vykdoma iki rugsėjo 24 d. el. paštu lentvariokultura@gmail.com, nurodant komandos pavadinimą, tikslų narių skaičių bei kontaktinio asmens duomenis (vardas, pavardė ir kontaktinis telefono ryšio numeris).

                      Sugriežtinus renginių organizavimo būtinąsias sąlygas ar pablogėjus epidemiologinei situacijai, renginys bus organizuojamas virtualiai.

                      Iki susitikimo Lentvario kultūros rūmuose!

                      Lentvario kultūros rūmų inf.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *