„Protų kovos“ sugrįžo į Trakus!

Parašyta: 2014-02-28 | Kategorija: Kultūra, Naujienos |
„Protų kovų“ vedėjos S. Urbanavičiūtė  ir G. Švabauskaitė

„Protų kovų“ vedėjos S. Urbanavičiūtė
ir G. Švabauskaitė

Vasario 25 d. išvakarėse Trakų rajono gyventojai gausiai susirinko į jau trečią kartą organizuojamas „Protų kovas“. Šį renginį organizavo Jaunimo organizacijos DARBAS nariai, kurie labai džiaugėsi  surinkę gausų dalyvių skaičių.
Intelektualiame žaidime „Protų kova“ užsiregistravo 9 komandos. Kaip  ir kiekvieną kartą šiame žinių patikrinime buvo keturi žaidimo etapai. Pirmajame dalyviai turėjo pasirinkti vieną iš pateiktų atsakymo variantų, antrajame komandos turėjo pačios parašyti atsakymus į suktus klausimus. Trečiajame etape buvo pateikti vaizdiniai klausimai, o ketvirtajame susirinkusiems reikėjo atpažinti muzikinius kūrinius.
JOD merginoms susumavus galutinius rezultatus, nugalėtojais buvo paskelbta „Tolkiškių anūkų“ komanda. Sveikiname Tomą Zajankauską, Viktoriją Zmejevskytę, Jonitą Šeščilaitę bei Justiną Nortkutę laimėjus pirmąją vietą.
Nugalėtojams atiteko puikus prizas, kurį jiems įteikė „Senoji Kibininė“.
Antrieji liko „Šlipsai“, o trečioji vieta atiteko „Žinių kooperatyvui“.
Dėkojame LR Seimo nariai Dangutei Mikutienei , kavinėms „Senoji kibininė“  ir „Lidana“, Trakų krašto laikraščiui „Trakų žemė“ ir informaciniams portalui www.trakietis.lt.
Dėkojame visoms komandoms bei lauksime visų kituose „Protų kovose“!
Dovilė Kukytė
JOD narė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *