Pulsas ,,Enduro“ ritmu

Parašyta: 2014-09-08 | Kategorija: Naujienos, Pramogos, Skelbimai |

G0112665

Ar dar pamenate, kada paskutinį kartą azarto ir teigiamų emocijų užvaldyta jūsų širdis daužėsi krūtinėj taip, tarsi vienu ritmu muštų viso pasaulio padūkėlių širdys? Jeigu jau primiršote – verta susimąstyti. Juk gyvename tik vieną kartą, ramiai pasėdėti ant sofutės prie televizoriaus ekranų dar turėsite laiko. Tik gerokai vėliau. O dabar, kol turite laiko realiai geram laikui – išbandykite „enduro“ motociklus. Juolab, kad netoli Vievio, vos keliasdešimt minučių nuo Vilniaus ir panašiai tiek pat nuo Kauno, juos galite lengvai išsinuomoti ir visą vairavimo malonumą pajusti savo kailiu.

2012-06-17-241

Kas yra „Enduro“ ?

„Enduro“ pavadinimas kilęs iš anglų kalbos žodžio, reiškiančio ištvermę.
„Enduro“ motociklininkai – ištvermingi motociklų mylėtojai, kuriuos vienija meilė motociklams, laisvė, įspūdžiai, azartas ir pramogos ! Būtent tokie žmonės ir yra laukiami bekelės motociklų nuomos įmonėje „Motopramoga“ Vievio rajone, Bukiškių kaimo apylinkėse.

Saugu, paprasta, nebrangu

„Tegul nebūkštauja tie, kas nėra nė karto sėdėjęs prie motociklo vairo, neturi teisių ir apskritai niekada nėra susidūrę su bekelės motociklais. Svarbu mokėti važiuoti dviračiu. Visa kita labai greitai ir profesionaliai jums paaiškins ir apmokys mūsų instruktoriai. Po pusvalandžio instruktažo jūs jau galėsite pats sėstis prie motociklo vairo ir išbandyti savo jėgas bekelėje. „ – pasakoja „Motopramoga“ direktorius Donatas Dirginčius.

Dvi valandos motociklų nuomos kainuoja 150 Lt. Į šią sumą įeina ir apmokymas. Jūsų pasirinkimui – visame pasaulyje garsių prekinių ženklų „Suzuki“, „KTM“, „Yamaha“ bekelės motociklai. Būtina surinkti minimali norinčiųjų save išbandyti grupė – trys asmenys, todėl reikėtų registruotis iš anksto. Bet juk kur kas smagiau atvykti čia su visa kompanija, juolab, kad kuo didesnis žmonių skaičius grupėje – tuo mažėsnė nuomos kaina. Nuostabios apylinkės, grynas oras, linksma kompanija ir širdį virpinantis motociklo variklio gaudesys – kas gali būti maloniau? Ieškantiems dar rimtesnių išbandymų – nauja „Motopramogos“ paslauga „Enduro safari“, trunkanti net 4 – 5 valandas. Specialiai patiems ištvermingiausiems buvo sukurtas ypatingas maršrutas, kurio metu  važinėjama ne trasomis, o nuostabiomis Vievio apylinkėmis – miškais, žvyrkeliais, pievomis…

 

DSC_0183

Bernvakarių tema

Enduro motociklų nuoma – nauja tema organizuojant bernvakarius, įmonių renginius, didesnių kompanijų laisvalaikį. Pora valandų važinėjama motociklais, vėliau šalia esančioje pavėsinėje atsipalaiduojama kepant šašlykus, smagiai bendraujant gamtos prieglobstyje.

„ Pastebėjome, kad vis dažniau aktyvaus laisvalaikio ir azarto mylėtojai nusprendžia pas mus atšvęsti bernvakarius. Ar galėtų būti geresnis išbandymas būsimam jaunikiui ir visai jį palaikančiųjų kompanijai, nei kelios valandos „besidraskant“ su metaliniu žvėrimi, kurio vien variklio ūžesys priverčia kraują greičiau tekėti venomis?“ – šmaikštauja Donatas.

Dailiosios lyties pomėgiai

O ir merginų susibūrimams čia labai tinkama vietelė. Dailiosios lyties atstovės kartais būna ne mažiau patrakusios motociklų entuziastės. „Mes duodame visas reikiamas apsaugas, šalmus, batus, tereikia atvykti pas mus apsirengus laisvalaikio aprangą. Nors, labai panorėjus ir avint aukštakulnius būtų įmanoma..“ – nusijuokia Donatas, čia pat pridurdamas: „Jeigu moteriai nesinori  važiuoti bekele, ji gali tiesiog ramiai pasivažinėti kaimo vieškeliais, romantiškai nuklysti į žydinčias pievas…Tiesa, dailiosios lyties atstovės labai mėgsta pas mus organizuoti fotosesijas. Žinote, merginos prie motociklo vairo mums, vyrams, visada atrodo ypatingai. Ir jos, ko gero, tai puikiai žino. “ – nusijuokia motociklų nuomos „Motopramogos“ direktorius.

DCIM101GOPRO

Laisvalaikis, sportas ir psichoterapija viename

Tie, kas nors kartą sėdėjo prie bekelės motociklo vairo, kam pavyko  pažaboti šį eiklųjį eržilą, supranta, kaip užvaldo šis sportas. “ Taip, tai ir laisvalaikis, ir sportas viename. Valanda važinėjant krosiniu/bekelės motociklu tikrai prilygsta gerai treniruotei sporto salėje. Patikėkite, būni kiaurai permirkęs nuo prakaito, dreba visi rankų, kojų raumenys, bet malonumas vertas to su kaupu. Azartas tiesiog užvaldo, pavergia, kūne kunkuliuoja adrenalinas! Ne vienas, prieš metus pirmą kartą sėdęs ant bekelės motociklo pas mus, žiūrėk po metų jau su savo nuosavu „žirgu“ atrieda ir tokius triukus atlieka, kad net žadą atima.“ – pasakoja VŠĮ Vilnius enduro direktorius Donatas Dirginčius, pats jau nuo trylikos metų pažinęs bekelės motociklą ir dabar nebeįsivaizduojantis savęs be jo.

Paklaustas, ką jam asmeniškai suteikia bekelės motociklas, nedvejodamas atsako: „Laisvė. Laisvė ir vėjas. Visos mintys išsivalo, problemos dingsta kažkur pakeliui, išsibarsto nereikalingi dalykai, lieka vien tik laisvės ir laimės pojūtis! Ko gero, visi, kas  buvo apsilankę pas mus sutiks, kad „Enduro“ motociklai – tai ne tik įspūdingai praleistas laikas, sportas, bet ir pati tikriausia psichoterapija. ”

Pasibaigusi vasara bei prasidėjęs ruduo po mažu jau ruošiasi užmaršinti mus apie pramogas po atviru dangumi. Tačiau po rudeninių darbų atsipūsti bei pakeisti aplinką yra labiau negu sveika: nuostabus laikas gamtoje, veiksmas, atrakcijos ir viskas, kas leidžia užsimiršti, jog vis tik gyvename toje laiko juostoje, kur būna ilgos, niūrios žiemos, laukia jūsų netoli Vievio įsikūrusioje „Motopramogos“ bazėje. Taigi, nelikite nuošalyje, paskubėkite pagauti už uodegos nepakartojamą pramogą ir praleiskite laiką taip, kad ilgam įsimintų.

Daugiau informacijos: www.motopramoga.lt

Skambinkite:
+370 679 88992

Rašykite:
moto@motopramoga.lt

www.facebook.com/motopramoga

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *