R. Šimašius: liberalai gali suvienyti Trakus ir Vilnių

Parašyta: 2015-06-05 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |
Vilniaus miesto meras R. Šimašius su Trakų rajono mere E. Rudeliene tariasi dėl tolesnio bendradarbiavimo

Vilniaus miesto meras R. Šimašius su Trakų rajono mere E. Rudeliene tariasi dėl tolesnio bendradarbiavimo

Trakus nuo Vilniaus skiria vos pora dešimčių kilometrų. Istorinė Lietuvos sostinė tikrai turi kuo didžiuotis – Trakų rajonas apdovanotas išskirtine gamta, nuostabiais ežerais ir miškais.

Visi gerai žinome, kad vilniečiai mėgsta čia ilsėtis, o dažnas Trakų rajono gyventojas kasdien vyksta į Vilnių dirbti. Manau, kad Trakai ir aplinkiniai miesteliai bei gyvenvietės turėtų tapti patogūs ne tik vilniečiams ar turistams, bet pirmiausia vietos gyventojams, todėl viena valdžios užduočių – siekti, kad ir Trakuose žmonės turėtų pakankamai darbo vietų. Žinoma, daugiau ir įvairesnių kurorto paslaugų prie to tik prisidėtų.

Trakų rajono merė Edita Rudelienė per mažiau nei metus įgyvendino ne vieną svarbų darbą. Trakuose ir aplinkiniuose miesteliuose įrengti jaunimo užimtumo centrai ir vaikų žaidimų aikštelės, Lentvaryje įsteigtos  ikimokyklinio ugdymo grupės, tvarkomos ežerų pakrantės, poilsio zonos, baigiami pradėti ir inicijuojami nauji dideli, strategiškai rajonui svarbūs projektai. Esu įsitikinęs, kad galima padaryti dar daugiau.

 Liberalai ir Trakų rajono merė E. Rudelienė nori ir gali dirbti tam, kad savivaldybė nebūtų biurokratinė įstaiga, delsianti priimti sprendimus ir varžanti veiklą. Kai leisime žmonėms veikti, Trakai ir Vilnius susivienys bei kartu pajudės į priekį.

Birželio 7 d. kviečiu Jus aktyviai dalyvauti rinkimuose bei atsakingai rinktis politikus, kurie nuoširdžiai dirbs Trakų krašto žmonių labui.

 Kviečiu balsuoti už merę Editą Rudelienę bei Liberalų sąjūdžio kandidatus!

 liberalu sajudis

Nr. 26

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LR liberalų sąjūdžio rinkimų kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 613

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *