Rajone lankėsi socialinės apsaugos ir darbo ministrė

Parašyta: 2021-09-17 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Nuotraukoje(iš kairės): Socialinės apsaugos ir darbo ministrė M. Navickienė Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centre bendravo ir su Seimo nare E. Rudeliene, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja A. Mankeliūniene, savivaldybės administracijos direktoriumi A. Šatevičiumi. S. Nemeikaitės nuotr.

Rugsėjo 9 dieną Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centre lankėsi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Susitikimo metu ministrė susipažino su centru, jo atliekamu darbu, pagrindinėmis kryptimis, domėjosi paslaugų kompleksiškumu, šiandienos iššūkiais ir galimybėmis juos veikti, daug dėmesio skyrė vaikų globos klausimams. Centro veiklą pristatė jo vadovė Loreta Oliškevičienė. Ministrė bendravo ir įsiklausė ir į susitikime dalyvavusių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Andriaus Šatevičiaus, jo pavaduotojos Agatos Mankeliūnienės, Seimo narės Editos Rudelienės nuomones bei siūlymus dėl tolimesnio šios srities darbo rajone gerinimo.

Ministrė taip pat aplankė Užimtumo tarnybos Trakų skyrių, NVO „Šv. Jono vaikai“ Gojaus kaime ir Lentvario parapijos vaikų dienos centrą „Akimirka“.

Trakų rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *