Rajone su oficialiu vizitu lankėsi delegacija iš Gruzijos

Parašyta: 2018-03-08 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Trakų rajono savivaldybėje kovo 4–7 dienomis viešėjo Savivaldybės partneriai iš Mcchetos savivaldybės (Gruzija).

Rajono savivaldybėje kovo 4–7 dienomis viešėjo tarptautinio bendradarbiavimo partneriai iš Mcchetos (Gruzija) ir Gižycko (Lenkija) savivaldybių.

Naujai išrinktas Mcchetos savivaldybės meras Georgi Kapanadze, atvykęs su Savivaldybės turizmo ir kultūros paveldo departamento direktoriumi Revaz Mamulashvili, domėjosi Trakų rajono savivaldybės ir jos įstaigų veikla, ieškojo galimybių įgyvendinti bendras idėjas bei projektus. Oficialus svečių vizitas prasidėjo nuo susitikimo su Trakų rajono savivaldybės mere Edita Rudeliene, merės pavaduotoja Marija Puč, tarybos nariu Šarūnu Ūsu, Savivaldybės administracijos direktoriumi Dariumi Kvedaravičiumi, direktoriaus pavaduotoja Karolina Narkevič, Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Agata Mankeliūniene, Kūno kultūros ir sporto centro direktoriumi Mindaugu Čiru, Trakų turizmo informacijos centro direktore Laima Balčytiene.
Į oficialų vadovų susitikimą su delegacija iš Mcchetos atvyko delegacija iš Gižycko rajono (Lenkija) savivaldybės, kuri taip pat yra Trakų rajono ir Mcchetos savivaldybių partnerė. Trakuose lankėsi Gižycko rajono Meras Marek Jasudovič ir sekretorius Dariuš Grygienča. Susitikimo metu buvo aptartos bendros vizijos ir galimybės, planai bei perspektyvos, aktualiausi buvo turizmo, sporto bei kultūros klausimai.
Domėtasi Trakų rajono savivaldybės UAB „Trakų vandenys“ veikla, vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo klausimais. Delegacija iš Gruzijos taip pat apsilankė šioje bendrovėje, Trakų krašto tradicinių amatų centre, su kurio veikla supažindino rajono savivaldybės mero patarėja Dominyka Semionovė. Svečiai viešėjo Trakų turizmo informacijos centre, kuriame su direktore L. Balčytiene aptarė turizmo sritį.
Mcchetoje statomas naujas sporto kompleksas, kuriame pagrindinė veikla bus irklavimas. Su delegacija iš Gruzijos susitiko Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas Dainius Pavilionis. Lietuvos olimpiniame sporto centre Trakuose svečiai apžiūrėjo patalpas ir turimą įrangą. Su prezidentu aptarė bendras galimybes abiejose šalyse vystyti veiklą, susijusią su irklavimu.
Delegacija taip pat lankėsi Rūdiškių kultūros centre, Senųjų Trakų seniūnijoje, rajono savivaldybės švietimo įstaigose. Apsilankė Trakų Salos pilyje ir Lietuvos Respublikos Seime.
Į Trakus Mcchetos savivaldybės atstovai vos porai dienų buvo atvežę fotoparodą apie Mcchetos miesto istoriją ir dabartį.
Svečius vizito metu lydėjo savivaldybės merės pavaduotoja Marija Puč ir Savivaldybės merės patarėja Aliona Urban.

Aliona Urban,
Trakų rajono savivaldybės mero patarėja


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *