Rajono švietimo įstaigose užtikrinamas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo paslaugų teikimas laikantis saugumo reikalavimų

Parašyta: 2020-12-17 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Lietuvos Respublikos Vyriausybė patikslino nutarimo nuostatas dėl priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo vykdymo ir nuo 2020 m. gruodžio 16 d. Lietuvos Respublikos teritorijoje įsigalios iki 2021 m. sausio 31 d. pratęsto karantino režimo trukmės apribojimai.

Atsižvelgiant į Vyriausybės patikslintus apribojimus, susijusius su švietimo įstaigų darbo organizavimu, informuojame, kad rajone ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo paslaugas teikiančiose įstaigose ugdymas bus organizuojamas užtikrinant valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Tačiau prašome įvertinti savo galimybes dėl saugaus vaikų palikimo namuose. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojame dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu ir namuose prižiūrėti vaikų.

 Pažymėtina, kad tėvai, kurių vaikai ketina lankyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes, neprivalo iš darbdavių pateikti pažymų dėl nesudarytos galimybės dirbti nuotoliniu būdu.

Ugdymas mokyklose pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus bendrojo ugdymo mokyklose specialiosiose klasėse ugdomus mokinius pagal pradinio ir pagrindinio ugdymo, pradinio ir pagrindinio ugdymo individualizuotą, vidurinio ugdymo, socialinių įgūdžių ugdymo programas, užtikrinant visas saugumo sąlygas.

Švietimo skyriaus informacija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *