Rajono ugniagesiai įgijo naują įrangą ir aprangą

Parašyta: 2021-01-21 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė |

Moderni nauja įranga ir apranga buvo perduota rajono ugniagesių komandų skyrininkams. Pirma iš dešinės – rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, pirma iš kairės – vicemerė Marija Puč. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Metų pradžia – su geromis naujienomis Trakų priešgaisrinei gelbėtojų įstaigai. Sausio 14 dieną Aukštadvario, Onuškio, Rūdiškių, Paluknio, Tiltų ugniagesių komandų skyrininkams ir Trakų gelbėtojams perduota naudoti visiškai nauja įranga ir apranga. Toks atsinaujinimas bene pirmasis per daugelį įstaigos veiklos metų.

Ką įsigijo ir kaip įrangą naudos, pristatė įstaigos vadovas Giedrius Jasionis. Nuo šiol kiekviena komanda visiškai atnaujins savo turimą techniką bent trijų dydžių ugniagesių žarnomis. Be to, ugniagesių arsenalą papildė gaisriniai reguliuojami švirkštai, nauja moderni apranga nuo galvos iki kojų: šalmai ir pošalmiai, specialios veido kaukės, striukės, pirštinės, batai.

Gelbėtojams perduotas specialiai pritaikytas automobilis, gelbėjimo rogės, nauji neperšlampami kostiumai, gelbėjimo liemenės, virvės, šalmai ir kita gelbėjimo įranga.

Pasak G. Jasionio, dabar turimas rajono gaisrininkų arsenalas nenusileidžia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui pavaldžių statutinių ugniagesių techninėms priemonėms.

Naujos įrangos perdavimo ceremonijoje dalyvavo ir domėjosi rajono ugniagesių veikla, išklausė jų pageidavimų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė ir vicemerė Marija Puč.

Merė E. Rudelienė pasidžiaugė šiuo atsinaujinimu, palinkėjo ugniagesiams sėkmės ir, žinoma, kuo mažiau gaisrų. Kaip juokavo vienas iš ugniagesių komandos skyrininkų, būtų gerai, jei naujosios aprangos prireiktų tik eiti į bažnyčią mišių per ugniagesių gelbėtojų globėjo šv. Florijono dieną.

Įranga ir apranga, atitinkanti ES standartus ir reikalavimus, įgyta savivaldybės lėšomis – tam panaudota apie 38 tūkst. eurų.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *