Reinės miesto gyventojai surinktą paramą ir vėl skyrė Trakų miestams partneriams Ukrainoje

Parašyta: 2022-06-27 | Kategorija: Savivaldybė, Trakai |

Už Reinės piliečių surinktas lėšas nupirkti medikamentai buvo perduoti ukrainiečiams. Yra rengiama antroji vaistų siunta

Ilgamečiai Trakų tarptautiniai partneriai Vokietijoje – Reinės miesto gyventojai čia veikiančios partnerystės asociacijos iniciatyva surinko ir pervedė Trakų rajono savivaldybei piliečių surinktus 15 tūkst. eurų paramos. Reinės gyventojų surinkta parama  jau antrąkart skiriama vaistams, kurie siunčiami į Lucko ir Ivano Frankivsko karo ligonines.

Šie Ukrainos miestai, kuriuos jau keturis mėnesius alina žiauraus karo veiksmai, yra Trakų tarptautinio bendradarbiavimo partneriai. Jiems pagalbos ranką ištiesė ne tik Trakai, bet ir Reinė, paskelbusi akciją „Draugai padeda draugams“. Prieš kurį laiką reiniečiai surinko 15 tūkst. eurų, už kuriuos Lietuvoje buvo nupirkta vaistų, medicinos priemonių ir kurie savivaldybės pastangomis pasiekė šiuos Ukrainos miestus. Tuo tarpu Reinės partnerystės asociacija nesustojo, tęsė akciją ir vėl surinko 15 tūkst. eurų naują paramą ukrainiečiams.

Trakų ligoninei už gautą paramą patikėta supirkti reikiamų vaistų, kitų medikamentų.

Dėkojame mūsų miestui partneriui, Reinės miesto savivaldybei, asociacijai ir gyventojams už tokią didžiulę pagalbą Ukrainai. Vertiname tai, kaip didžiulę didžiulę pagarbą mūsų miestui – sako Savivaldybės meras Andrius Šatevičius.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *