Respublikinėje olimpiadoje – II vieta!

Parašyta: 2018-02-27 | Kategorija: Mokyklos, Naujienos, Rūdiškės |

Vasario pabaigoje Rūdiškių gimnazijos III a klasės mokinė Gabrielė Lizunaitė dalyvavo Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiadoje, kuri vyko Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje.

Rūdiškių gimnazijos III a klasės mokinė Gabrielė Lizunaitė dalyvavo Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiadoje

Gana gerai nusiteikusi po rašto ir kalbėjimo užduoties Gabrielė su savo komandos nariais išėjo pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį atlikti kūrybinės užduoties. Kol visi olimpiados dalyviai, susiskirstę į 8 komandas ir gavę komandinę užduotį, ruošėsi pristatyti pateiktį „Kalbantis pastatas“ (ang. Speaking building), vertinimo komisija tikrino rašto darbus, sumavo balus.

Rezultatų laukimo jaudulys (tiek mokytojų, tiek pačių mokinių)  kiek aprimo, mokiniams vaikštant Vilniaus senamiesčio gatvėmis, semiantis įkvėpimo, dalijantis idėjomis, filmuojant. Grįžę į gimnaziją olimpiadininkai repetavo savo pristatymus, vėliau juos pristatė.

Mums, lydintiems mokytojams, mokytojams vertintojams ir patiems mokiniams buvo be galo įdomu stebėti, ką čia ir dabar gali sukurti tam tikslui susibūrę, vieni kitų iki tol nepažinoję mokiniai. Buvo išradinga, šmaikštu, originalu!

Na, o pasibaigus komandinio darbo pristatymui ir prasidėjus vertinimo komisijos rezultatų pristatymo ceremonijai laukimo jaudulys, be abejo, sugrįžo… Tačiau buvo verta – mūsų vienuoliktokė Gabrielė Lizunaitė laimėjo antrąją vietą. Štai pačios Gabrielės įspūdžiai: „Kai pradėjo skelbti pagrindinių vietų prizininkus, pagalvojau, kad kažkur įsivėlė klaida, kad mane pamiršo. Ir tik pranešus, kad antrosios vietos laimėtojai surinko 98%, buvo ištartas mano vardas.

Neatsimenu, kaip užlipau ant scenos, nes viskas atrodė neįtikėtina. Be galo džiaugiausi, kai man užkabino medalį. Šis medalis ir dovanų gautas anglų kalbos egzaminas – geriausi prizai. Be galo džiaugiuosi šiuo pasiekimu.“

Mes taip pat džiaugiamės ir didžiuojamės!

Nina Mickevičienė,

Rūdiškių gimnazijos anglų kalbos vyr. mokytoja

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *