Rimi akcijos: raskite pačius aktualiausius pasiūlymus

Parašyta: 2021-03-25 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

„Rimi“ parduotuvės džiugina ne vien tik moderniu interjeru bei patogiu prekių išdėstymu, bet taip pat ir patraukliomis kainomis. Rimi akcijos yra periodiškai atnaujinamos, todėl pirkėjai visada gali rasti tokių pasiūlymų, kurie jiems būtų patys aktualiausi. Naudingos informacijos visada galima ieškoti specialiame prekybos centro leidinyje, kuriame visada nurodoma, kokia tam tikrų nuolaidų trukmė, kuriomis dienomis galima pasinaudoti geriausiais ypatingais pasiūlymais, ir t.t.

Nuolaidos su lojalumo kortele

Kai kurios Rimi akcijos yra taikomos visiems be išimties, tačiau dalis jų yra orientuotos išimtinai į lojalumo kortelių savininkus. Būtent todėl tikrai verta pagalvoti apie šio prekybos tinklo lojalumo kortelės įsigijimą: jos kaina bus iš tiesų palanki, galėsite rinktis iš dar daugiau ypatingų pasiūlymų, gausite ne tik momentinę nuolaidą, bet taip pat kaupsite virtualius pinigus, kuriuos galėsite panaudoti vėlesnių apsipirkimų metu. „Rimi“ prekybos tinklo kortelių savininkams taip pat suteikiama galimybė dalyvauti įvairiose loterijose: terminale sukti laimės ratą, išbandyti savo laimę konkursuose, ir t.t.

Ir šventėms, ir kiekvienai dienai

Išskirtinis „Rimi“ prekybos tinklo produkcijos asortimentas suteikia galimybę įsigyti prekių šventėms ir kiekvienai dienai.  Itin didelė prekių gausa kiekvienam mūsų leidžia atsirinkti tokius produktus, kurie geriausiai  pateisintų lūkesčius, todėl visai nesvarbu, kokių prekių ieškote, tikėtina, kad jų rasite būtent šio prekybos tinklo parduotuvėse. Čia galėsite įsigyti įvairių prekinių ženklų maisto produktų, kokybiškų asmens higienos gaminių, prekių gyvūnams, namų apyvokos prekių, buitinės chemijos, ir t.t. Priklausomai nuo to, kokių prekių planuojate įsigyti, galite pasirinkti tinkamiausią „Rimi“ parduotuvės dydį: didžiausią produkcijos pasiūlą rasite „Hyper Rimi“ parduotuvėse.

Paprasčiau planuoti maisto gaminimą

Informaciniame kainų leidinyje pateiktos Rimi akcijos gali padėti dar paprasčiau planuoti būsimus pirkinius, todėl maisto gaminimo planavimas taps gerokai sklandesnis. Jei dvejojate, ką gaminti pietums ar vakarienei, paprasčiausiai galite atsižvelgti į šiuo metu galiojančias Rimi akcijas, ir apsispręsti bus galima dar paprasčiau. Pavyzdžiui, jei tam tikru laikotarpiu akcija taikoma mėsos gaminiams, galite pasvarstyti, ką gaminsite iš vištienos ar kiaulienos: įvairių patiekalų receptų rasite iš tiesų nemažai, tad namiškius kasdien galėsite nudžiuginti vis kitokio skonio valgiais. Akcijų laikotarpiu visada yra palanku pirkti didesnį kiekį maisto produktų: dalies jų galiojimo trukmė yra ganėtinai ilga, o žuvies ar mėsos gaminius galima užšaldyti ir tokiu būdu pratęsti galiojimo terminą.

Nepraleiskite geriausių pasiūlymų

Jei norite nepraleisti pačių geriausių „Rimi“ akcijų, naudinga prenumeruoti naujienlaiškį, kuriame pateikiami įvairūs asmeniniai pasiūlymai, suteikiama informacija apie papildomas nuolaidas, informuojama apie įvairius šiuo metu vykstančius žaidimus, ir t.t. Naujienlaiškio prenumeratai sugaišite ne daugiau nei minutę, ir tai padės užtikrinti, kad visos Rimi akcijos jums bus dar paprasčiau pasiekiamos. Būkite gudrūs: pasinaudokite visais geriausiais pasiūlymais!

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *