Rudens turnyras „Žaibas“ 2021

Parašyta: 2021-09-13 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Trakai |

VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centras vykdo projektą „Neįgaliųjų sporto plėtros skatinimas ir meistriškumo didinimas“, kuris yra finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšomis.

Antrus metus iš eilės rugsėjo 8 d. įvyko rudens turnyras „Žaibas“

 

Rudenėliui atkeliavus projekto dalyviai nutarė jį pasitikti sportiškai ir aktyviai.

Antrus metus iš eilės rugsėjo 8 d. įvyko rudens turnyras „Žaibas“. Projekto dalyviai nekantriai laukė varžybų pradžios, norėdami išbandyti savo jėgas ir pabendrauti su svečiais. Atvyko iš Trakų r. neįgaliųjų draugijos ir kiti Trakų r. gyventojai, turintys negalią. Iš viso dalyvavo 28 asmenys, kurie išbandė savo jėgas šaškių, smiginio ir svorio laikymo rungtyse. Prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis, o vėliau varžybų įspūdžiais pasidalyti susėdo prie vaišių stalo.

 

Atsiliepimai.

Gutjera Berezinskaja: „Turnyro rungtys man labai patiko, pakėlė nuotaiką, suteikė daug įspūdžių ir gerų emocijų, pasitikėjimo savimi ir energijos. Labai smagu jausti tarpusavio ryšį, bendravimą ir draugiškumą“.

 

Rima Pulauskaitė: „Man labai patiko, suteikė daug emocijų, esu laiminga galėdama dalyvauti varžybose“.

 

Laimutė Banuškevičiūtė: „Ačiū, kad mane pakvietėte, man labiausiai patiko smiginis. Nors žaisti šaškėmis ir nesisekė, bet patiko, kad viskas vyko draugiškai ir be pykčių“.

 

Joana KMIELIAUSKIENĖ,

VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro taikomosios fizinės veiklos specialistė

Užs. Nr. 640


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *