Rūdiškės – vieta, kurioje norisi gyventi

Parašyta: 2020-10-23 | Kategorija: Rūdiškės, Savivaldybė, Trakai |

 

Prie rekonstruotos Bažnyčios gatvės įrengta jauki miesto aikštė

 

Trakų rajono savivaldybės administracija baigė įgyvendinti svarbų Rūdiškių miesto gyventojams projektą „Kompleksiškas Rūdiškių miesto sutvarkymas“. Skirtų investicijų dėka nuo šiol šis miestas atgijo ir tapo visaverčiu, kuriame norisi gyventi ir leisti laisvalaikį.

Projekto metu buvo sutvarkytos pagrindinės miesto viešosios erdvės: centrinė aikštė, parkas, skveras prie geležinkelio stoties, aikštynas prie Rūdiškių gimnazijos bei reikšmingos miesto gyvenimui gatvės.

Neatpažįstamai pasikeitęs miestas

Nuo šiol Rūdiškes galime vadinti kardinaliai per trumpą laiką pasikeitusiu miestu, o centrinę miesto aikštę drąsiai įtraukti į rajono traukos objektų sąrašą. Gyventojai ir miesto svečiai džiaugiasi įrengtomis lauko renginių, poilsio ir vaikų žaidimų erdvėmis. Čia paklotos parko tipo ir trinkelių dangos, įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, mažosios architektūros elementai, fontanas, viešasis tualetas, apsauginės tvorelės, apšvietimas, vaizdo stebėjimo kameros, vandentiekis ir nuotekų tinklai bei sutvarkyti želdynai. Sukurta reikalinga infrastruktūra tiek ramiam, tiek aktyviam poilsiui.

 

Patraukli vieta pasivaikščioti – parkas tarp Šilo ir Beržų gatvių

Atgijęs parkas ir skveras

Projekto dėka taip pat naujam gyvenimui buvo prikeltas Rūdiškių parkas, kuriame įrengtos poilsio ir laisvalaikio erdvės padės gyventojams savo laisvalaikį leisti prasmingai ir aktyviai. Parke įrengti pėsčiųjų takai, poilsio ir vaikų žaidimo aikštelės, treniruoklių salelės, aplinkotvarkos elementai, apšvietimas, vaizdo stebėjimo kameros ir sutvarkyti želdiniai. Atgijo ir svarbus gyventojams skveras prie geležinkelio stoties – įrengti takai, apšvietimas, mažoji architektūra bei sutvarkyti želdynai. Taip pat rekonstruotas aikštynas prie Rūdiškių gimnazijos, padidinat jo patrauklumą ir pritaikomumą vietos gyventojų poreikiams: įrengtos treniruoklių aikštelės, šuolių į tolį sektorius, bėgimo takeliai, vaikų žaidimų aikštelės, takai, suoliukų aikštelės, mažoji architektūra, vaizdo stebėjimo kameros ir sutvarkyti želdynai.

Sutvarkytos trys gatvės

Taip pat rekonstruotos Bažnyčios, Šilo ir Beržų gatvės, kurių sutvarkymui buvo reikalingos skubios investicijos. Gatvėse įrengtos parkavimo aikštelės ir apšvietimas.

Rūdiškių miestas atsinaujino įgyvendinat projektą „Kompleksiškas Rūdiškių miesto sutvarkymas“ (Nr. 08.2.1-CPVA-R-908-01-0011), kuris finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo, Lietuvos Respublikos valstybės ir Trakų rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Projektas įgyvendintas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.2.1-CPVA-R-908 „Kaimo gyvenamųjų vietovių atnaujinimas“.

Trakų rajono savivaldybės administracijos informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *