Rūdiškėse atidaryta nauja parduotuvė

Parašyta: 2018-05-18 | Kategorija: Naujienos, Rūdiškės |

Visi rūdiškiečiai gali džiaugtis, nes po įtempto ir atsakingo darbo trečiadienį Rūdiškėse duris atvėrė nauja parduotuvė.

Parduotuvės atidaryme dalyvavo (iš kairės) UAB „Geodeziniai matavimai“ direktoriaus pavaduotojas Rolandas Paškonis, Rūdiškių seniūnijos seniūnas Tadeušas Pavlovskis, Paluknio ir Rūdiškių parapijų klebonas Šimonas Viklo, Trakų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkė-valstybinė veterinarijos inspektorė Valentina Svečiulienė, UAB „Trakų kooperacijos prekyba“ direktorė Adelė Gedminienė ir pavaduotojas Liudvikas Gliebus

Kai 2009 m. liepos 10 d. UAB „Trakų kooperacijos prekyba“ pastatė ir atidarė parduotuvę Grendavėje, Rūdiškės ūžė: „Mums reikia tokios…“

Praėjo 9 metai, kol buvo sukauptos reikalingos lėšos bei atlikti įvairūs derinimo darbai su atitinkamomis institucijomis, ir galiausiai 2017 m. nuspręsta statyti analogišką parduotuvę, tik dvigubai didesnę. Juk Rūdiškės – gražėjantis ir besiplečiantis miestas. Dėl parduotuvės statybos galimybių nuolatos ragino ir Rūdiškių seniūnas Tadeušas Pavlovskis.
Per tą laiką UAB „Trakų kooperacijos prekyba“ įsigijo ir įrengė naujas parduotuves Bijūnų (2015 m.) ir Beižionių  (2016 m.) kaimuose.
2017 m. rugpjūčio 30 d. UAB „Trakų kooperacijos prekyba“ valdyba priėmė sprendimą projektuoti statinį Rūdiškėse. Padarius ir suderinus projektą (vadovė Zita Bacevičienė), įvyko statybos darbų konkursas ir 2017 m. lapkričio 24 d. išaiškintas nugalėtojas – UAB „Statybų valdymas“ (direktorius Vitalij Šiško), už techninę priežiūrą buvo atsakingas Valdemaras Valenta.
Žemės, pastato inventorizacijai bei energetinio naudingumo dokumentais rūpinosi UAB „Geo­deziniai matavimai“ (Rolandas Paškonis).

Nauja ir šiuolaikiška parduotuvė Rūdiškėse

Griovimo darbai pradėti praėjusių metų gruodžio mėnesį, statybos – 2018 m. sausio mėnesį. Lygiai per penkis mėnesius baigtas pirmas pagrindinis etapas, ir štai jau trečiadienį atidaryta nauja parduotuvė su pažangiausia technologine ir prekybos įranga. Liko antras etapas – senos parduotuvės griovimas ir naujos apie 180 kv. m automobilių aikštelės įrengimas.
Prekybinę ir šaldymo įrangą projektavo bei tiekė UAB „Feratex“ (direktorius Gediminas Žeižys), elektros darbus atliko UAB „Trakų kooperacijos prekyba“ energetikas Jonas Linkevičius, kondicionavimo – UAB „EOS“ (direktorius Aleksandras Kobeckis). Kavos aparatas įsigytas iš UAB „Sanitex“, baldai į kabinetus nupirkti iš UAB „Trakų baldai“, taromatas – iš UAB „Taroma System“.

Parduotuvėje galima nusipirkti įvairių rūšių kavos. Parduotuvėje taip pat veikia ir taromatas

Prekių užsakymais ir išdėstymu rūpinosi UAB „Trakų kooperacijos prekyba“ administracija ir parduotuvių darbuotojai, vadovaujami bendrovės direktoriaus pavaduotojo Liudviko Gliebaus. Už technologinius ir apskaitos procesus yra atsakingi bendrovės vyr. buhalteris Darius Zakšauskas, ir jo pavaduotoja Leonarda Zakarevičienė.

UAB „Trakų kooperacijos prekyba“ vyr. buhalterio pavaduotoja Leonarda Zakarevičienė

Visa bendrovės administracija ypač dėkinga parduotuvės vedėjai Jelenai Jasionienei, pardavėjoms Marytei Peciukonienei, Agnei Kazlauskienei, Birutei Vaitkunskienei už ištvermę. Taip pat UAB „Trakų kooperacijos prekyba“ nuoširdžiai dėkoja kaimynams Jelenai ir Viktorui Bajūrovams bei Koršunovams, su kuriais geranoriškai koregavo žemės sklypų ribas, kas leido praplatinti privažiavimą prie parduotuvės.

Parduotuvės atidarymo akimirka: (iš kairės) UAB „Trakų kooperacijos prekyba“ direktorės pavaduotojas Liudvikas Gliebus, parduotuvės vedėja Jelena Jasionienė, pardavėjos Agnė Kazlauskienė, Marytė Peciukonienė, UAB „Trakų kooperacijos prekyba“ direktorė Adelė Gedminienė, vyr. buhalteris Darius Zakšauskas, pardavėjos Diana Karužaitė ir Birutė Vaitkunskienė

Apsauga dieną ir naktį rūpinsis UAB „Apsaugos komanda“. Pirkėjai ir parduotuvės kolektyvas gali jaustis saugiai, nes yra įrengtos aštuonios vaizdo kameros (pajungtos parduotuvėje ir į cent­rinį apsaugos informacijos centrą Trakuose).
Tačiau taip pat norėtųsi, kad pirkėjai stebėtų vieni kitus. „Tik sąžiningas elgesys užtikrina sėkmingą darbą.“ – sakė UAB „Trakų kooperacijos prekyba“ direktorė Adelė Gedminienė.

Erdviose ir moderniose parduotuvės patalpose pirkėjai ras įvairiausių prekių už prieinamą kainą

Po pašventinimo į atidarytą parduotuvę sugužėjo būrys pirkėjų, kurie, įsigiję bent vieną prekę, gavo dovanų. Pirkėjai raginami nepamiršti UAB „Trakų kooperacijos prekyba“ lojalumo kortelių, o kas neturi, jų gali įsigyti parduotuvėje.

Rūdiškiečiams nuo šiol nereikės sukti galvos, kokių suvenyrų padovanoti atvykusiems svečiams

Trečiadienį po parduotuvės atidarymo ją aplankė ir gerai įvertino šį mėnesį įsteigtos Lietuvos kooperacijos UAB  n„KOOPS mažmena“direktorius Simas Bendorius. Įkurtos bendrovės akcininkais yra ir UAB „Trakų kooperacijos prekyba“.
Simboliška, kad atidaryti parduotuvę nuspręsta atgimstant ir taip gražiai žydint gamtai. „Tegu visada Jus džiugina gegužio žiedai. Ateikite gerai nusiteikę su šypsena. Su šypsena mes Jus išlydėsime“, – linkėjo Adelė Gedminienė.

Rūdiškiečiai laukia parduotuvės atidarymo

Parduotuvės atidarymo proga ledais vaikus vaišino vadybininkės Oksana Nedveckienė (priekyje) ir Renata Sneško

Jolanta ZAKAREVIČIŪTĖ
Juozo Vercinkevičiaus nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *