Rugsėjo 18 d. etatinio koordinavimo mobilioji grupė atvyksta konsultacijų į Trakų Vytauto Didžiojo gimnaziją

Parašyta: 2018-09-17 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Rytoj, antradienį, etatinio modelio koordinavimo grupė pradės konsultacijų turą po Lietuvą  – grupės nariai lankysis savivaldybėse, kur susitiks su mokyklų vadovais, švietimo specialistais ir tarsis dėl pagalbos įvedant etatinį mokytojų darbo apmokėjimo modelį.

 

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

Pirmieji susitikimai rytoj vyks Ignalinos ir Trakų rajonų savivaldybėse, į kuriuos kviečiami aplinkinių rajonų savivaldybių ir mokyklų atstovai. Susitikimas Ignalinos raj. savivaldybėje vyks 9 val., Trakuose 14 val. Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje (Birutės g. 48, Trakai).

Tokie susitikimai savivaldybėse su etatinio koordinavimo grupe vyks kiekvieną savaitę. Jų grafiką netrukus bus galima rasti svetainėje www.etatinis.lt      

Naujai sudaryta etatinio koordinavimo grupė konsultuos ir stebės modelio įgyvendinimą bei teiks rekomendacijas mokykloms bei savivaldybėms, kur yra didžiausios problemos ir kaip jas spręsti, taip pat, kokios yra gerosios praktikos, kurias galima plėsti kitose Lietuvos vietose.

Į koordinavimo grupę įeina mokytojų profesinių sąjungų nariai, mokyklų vadovai, savivaldybių atstovai, ministerijos darbuotojai.  Iš viso 33 nariai.

Darbo grupės nariai stebės, kaip įgyvendinamas etatinio modelis ir panaudojamos savivaldybėms skirtos lėšos mokytojų atlyginimų fondui. Prireikus darbo grupė į konsultacijas galės pasikviesti nepriklausomų ekspertų, valstybės institucijų, įstaigų ar organizacijų atstovų.

Mokykloms į pagalbą taip teikiamos ir teisininkų konsultacijos „Teisės klinika“, parengta skaičiuoklė mokytojams ir mokyklų vadovams, nuolat atnaujinami dažnai užduodami klausimai, visą rugsėjį vyksta tiesioginėse transliacijos ŠMM „Facebook“ ir „Youtube“ paskyrose etatinio klausimais, veikia karštoji telefono linija, dirba konsultantai.

Švietimo ir mokslo ministerijos  Komunikacijos skyrius

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *