Rūpinkimės savo kūnu ir siela

Parašyta: 2022-06-04 | Kategorija: Sveikata, Trakai |

Visiems gerai žinoma, kad sveikam kūnui yra būtinas judėjimas. To judesio reikia reguliaraus, įvairaus ir optimalaus. Kūne atsiradus disfunkcijoms judesys turi būti dar ir kryptingas, reabilituojantis ir koreguojantis, tačiau ne visiems pavyksta patiems atsirinkti tinkamiausius pratimus. Funkcinio judėjimo centro (FMC) specialistai siekia individualizuoti užsiėmimus, kad kūnas gautų efektyvų ir pakankamą krūvį, kuris suteiktų funkcinį progresą.

Tačiau tik pratimų neužtenka, nes kūne viskas yra susiję tarpusavyje! Kai kurie paviršiniai sutrikimai turi gilumines priežastis, pavyzdžiui, peties skausmus gali sukelti kepenų veiklos pokytis dėl jas palaikančių raiščių įtampos ir netinkamos kepenų padėties pilvo ertmėje. Nebijokite, tai koreguojama pritaikant kineziologijos žinias.

Šiuo metu FMC klientai dažniausiai skundžiasi stuburo, rankų ir kojų sąnarių skausmais, laikysenos pokyčiais, skoliozinėmis deformacijomis ar kreipiasi prireikus funkcinės reabilitacijos po traumų bei operacijų. Dirbame ir individualiai, ir grupėse, o amžius tikrai ne riba – jauniausi mūsų klientai yra vos 3 mėnesių, o vyriausi – pasiekę garbingus 70–80 metus.

FMC dirba licenzijuoti kineziterapeutai ir masažuotojai, turintys pedagogikos, bioenergetikos, kineziologijos, psichosomatikos žinių.

Į sveikatą žiūrime holistiškai, kadangi kai kurių kūno dalių ar organų veikla kinta bei ligos formuojasi dėl jausminės būsenos, energinio disbalanso ar susikaupusios raumenų įtampos. Todėl siūlome fizinį kūną ir psichiką bei sielą atgaivinančius papildomus užsiėmimus:

  • Psichoemocinę būseną keičiančių (piešimo, rašymo, kūno-judesio, sąmoningos vizualizacijos) terapijų kombinacijas, esant baimėms, traumoms, nepaaiškinamiems psichosomatiniams skausmams / susirgimams ar norint pažvelgti į save situacijose kitaip;
  • Atpalaiduojantį veido, pečių, nugaros, galvos, rankų, kaklo, kojų masažą, kuris išglosto kūną po ilgos, įtemptos dienos;
  • Energetinį gydymą Reiki, kuris per specialisto rankas pripildo žmogų gydančios energijos, todėl padeda daryti pozityvius pokyčius mąstyme, kurie veikia sveikatą.

Galiausiai norime pristatyti naujieną – holistinio gydymo paketą „Jungtis“, kuriame nuoširdžiai apjungiame geriausias ir veiksmingiausias kineziologines, bioenergetines ir psichosomatines technikas. Tai suteikia gydymą ir esminį pokytį fiziniame, emociniame bei mentaliniame lygmenyse – liga, trauma ar lėtinis skausmas gydomas, nes koreguojamos priežastys, o ne pasekmės.

Maloniai kviečiame kreiptis, jei siekiate profilaktikos, gydymo ar reabilitacijos!

Kontaktai:

Funkcinio judėjimo centras (FMC)

Birutės g. 48 A,Trakai

Tel. 8 688 38 400

Aurelija KACELAVIČIŪTĖ, Ūla MAŽINTAITĖ ir Eimis VENGRAUSKAS,

Trakų FMC kineziterapeutai


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *