Rytų Lietuvos mokytojus kviečiame pasidalinti gerąja patirtimi

Parašyta: 2014-06-12 | Kategorija: Kultūra, Naujienos |
A. Jakimovo nuotr.iš dešinės į kairę - D. Sabienė, UPC direktorius G. Vaidelis ir  metodininkė G. Čiapienė Švietimo ir mokslo ministerijoje, pasirašant sutartį

A. Jakimovo nuotr.iš dešinės į kairę – D. Sabienė, UPC direktorius G. Vaidelis ir metodininkė G. Čiapienė Švietimo ir mokslo ministerijoje, pasirašant sutartį

Rytų Lietuvos mokytojų sąjunga, pirmininkė Danguolė Sabienė džiaugiasi, kad  su Trakų švietimo centro direktore, sąjungos pirmininkės pavaduotoja Nijole Lisevičiene, kartu parengtam švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų konkursui  pateikė programą ,,Rytų Lietuvos mokytojų geroji patirtis vertinant mokinius ir didinant jų mokymosi motyvaciją’’, kuriai finansavimą skyrė Ugdymo pėtotės centras. Konkursui buvo pateiktos 37 programos, o finansuota – 19 -a . Programų vadovai ir asociacijų pirmininkai pasirašyti sutartis šių metų balandžio 30 dieną buvo pakviesti į Švietimo ir mokslo ministeriją, kur susirinkusius pasveikino  Švietimo ir mokslo ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėja dr. Loreta Žadeikaitė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus vedėja Rasa Šavareikaitė bei Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis.
Renginio metu mokytojų asociacijų atstovai pristatė UPC projekto ,,Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas) vykdytas stažuotes užsienyje ir džiaugėsi naujai įgytomis kompetencijomis, patirtimi.
Įgyvendinant finansuojamą projektą, kviečiame Rytų Lietuvos mokyklas išsigryninti turimą gerąją patirtį vertinant moksleivių pasiekimus ir skatinant motyvaciją mokytis, aptariant tai metodiniuose būreliuose ir pateikiant iki spalio 1 dienos atrinktą šia tema medžiagą Trakų švietimo centrui. Spalio mėnesį surengsime konferenciją ,,Mokinio vertinimas – mokymosi motyvacijos didinimui’’, kurios metu pasidalinsite gerąja patirtimi, o vėliau išleisime metodinę priemonę ,,Rytų Lietuvos mokytojų geroji patirtis’’.
Kviečiame atrasti savo darbo perliukus ir pasirengti rudeniop pasidalinti tuo, ką turite sukaupę  geriausia, su kolegomis.

Danutė Vizmanaitė,

VšĮ Trakų švietimo centro metodininkė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *