Savaitgalį Lentvaryje liepsnojo angaras

Parašyta: 2019-09-16 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos |

Sekmadienį, apie 11 val., Lentvaryje užsiliepsnojo angaras, kuriame sandėliuojamos statybinės medžiagos. Kiek vėliau pranešta, kad angare autoservisas. Liepsna veržėsi per stogą, greta yra dar bent penki sandėliai. Dėl didelio vėjo pavojus grėsė aplinkiniams pastatams.

© DELFI / Orestas Gurevičius

Į nelaimės vietą atvyko daugybė ugniagesių mašinų ne tik iš Lentvario, bet ir iš Vilniaus. Buvo uždarytas eismas Fabriko g. Ugnis persimetė į greta esantį angarą, užsiliepsnojo ir administracijos pastas. Paskui ugnis persimetė ir į greta esantį namą. Šio gaisro metu nutiko keistas įvykis – prie DELFI fotografo priėjęs vyras parodė Antrojo operatyvinių tarnybų departamento prie Krašto apsaugos ministerijos pažymėjimą ir pareikalavo nefotografuoti gatvėje esančių automobilių bei gaisravietės. Paklausus, ką čia veikia karinė kontržvalgyba, atsakė: „Atsakys prokuroras“. Krašto apsaugos ministerijos budintis karininkas DELFI pranešė, kad informacija apie šį įvykį bus pateikta pirmadienį.

14.24 val. gaisras buvo likviduotas.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/crime/didziuliame-gaisre-lentvaryje-zurnalistus-eme-vaikyti-karine-kontrzvalgyba.d?id=82254695

 

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *