Savivaldybė pasirašė sutartį su ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu

Parašyta: 2022-06-23 | Kategorija: Savivaldybė, Trakai |

Nuotraukoje(iš kairės): Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius ir ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius Dalius Misiūnas pasirašė bendradarbiavimo sutartį

Trakų rajono savivaldybė plečia bendradarbiavimą su universitetais. Birželio 20 dieną buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu.

„Esu įsitikinęs, kad savivaldybės savo darbe turi pasitelkti šalies universitetų praktiką, dalyvauti programose, keistis informacija ir patirtimi, stiprinti ir stiprintis. Tad nuoseklus žingsnis, kad su  ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektoriumi Daliumi Misiūnu  pasirašėme bendradarbiavimo sutartį.

Matome, jog galime prisidėti prie mūsų esamų ir būsimų švietimo įstaigų vadovų lyderystės stiprinimo, jog vadovai tvirčiau jaustųsi, pasitikėtų savimi priimant būtinus, dinamiškus sprendimus, drąsiau žvelgtų į pokyčius. Labai džiugu, kad universitetas yra pasirengęs sudaryti galimybes Trakų rajono savivaldybės švietimo įstaigų esamiems ir būsimiems vadovams dalyvauti magistro programose, įgyti reikalingų vadybos kompetencijų, organizuoti ir analizuoti tyrimus, sprendžiant savivaldybės švietimo įstaigų vadovų poreikio ir darbo kokybės klausimus“, – sakė savivaldybės meras Andrius Šatevičius, įvertindamas sutarties pasirašymo paskatas ir siekiamus tikslus.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Užs. Nr. 422

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *