Savivaldybės administracijos direktorius D. Kvedaravičius karjerą tęs sostinėje

Parašyta: 2020-12-17 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

 

Buvęs Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius D. Kvedaravičius karjerą tęs sostinėje. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Gruodžio 17 dieną vykusiame Trakų rajono savivaldybės tarybos posėdyje iš Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų pagal Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo 51 straipsnio 1 dalies 1 punktą (atsistatydinant savo noru) buvo atleistas Darius Kvedaravičius.

D.Kvedaravičiaus atsistatydinimas siejamas su jo nauju darbu. Jo kandidatūra yra teikiama į šalies aplinkos ministro pavaduotojo pareigas. Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriumi D. Kvedaravičius dirbo lygiai ketverius metus. Tarybos nariai, savivaldybės darbuotojai nuoširdžiai dėkojo už nuoširdų ir profesionalų darbą, gerąją patirtį, pozityvumą.

Taryba pavedė Agatai Mankeliūnienei, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai, eiti Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas tol, kol bus paskirtas Savivaldybės administracijos direktorius.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *