Savivaldybės būsto nuomininkų žiniai !

Parašyta: 2015-07-09 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Lietuvos Respublikos Seimas 2014 m. spalio 9 d. priėmė Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymą Nr. XII-1215  (toliau – Įstatymas). Įstatymas įsigaliojo nuo 2015 m. sausio 1 d.

Vadovaujantis Įstatymo 24 straipsnio 2 dalimi, už rinkos kainą, apskaičiuotą pagal Lietuvos Respublikos turto ir verslo vertinimo pagrindų įstatymą, Civiliniame kodekse nustatyta tvarka įvertinus parduodamo objekto vertę pakeitusias nuomininko investicijas, gali būti parduodami šie savivaldybei nuosavybės teise priklausantys būstai ir pagalbinio ūkio paskirties pastatai ir jų dalys:. savivaldybės būstai, kurie nuomojami ne socialinio būsto nuomos sąlygomis ir kuriuose nuomininkai yra išgyvenę ne trumpiau kaip 5 metus nuo būsto nuomos sutarties sudarymo dienos, neatsižvelgiant į taikytas būsto nuomos sąlygas.

Savivaldybės būsto nuomininkas, pirkdamas savivaldybės būstą ir pagalbinio ūkio paskirties pastatus pagal Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo 24 straipsnį  pateikia į Trakų rajono savivaldybės administracijos priimamąjį (Trakų rajono savivaldybė: Vytauto g. 33, Trakų m.)  prašymą, kuriame nurodoma savivaldybės būsto adresas, jo bendras naudingas plotas, naudojimosi šiomis patalpomis teisinis pagrindas (nuomos sutartis, seniūnijos pažyma ar kitoks dokumentas). Kartu su prašymu turi būti pateikti šie dokumentai: asmens (asmenų) asmens tapatybės kortelės ar pasų kopijos; dokumentai patvirtinantys teisę pirkti savivaldybės būstą pagal nurodytąjį įstatymą,  notariškai patvirtintas nuomininko šeimos narių susitarimas, kieno vardu bus sudaroma pirkimo-pardavimo sutartis (jei yra pilnamečių vaikų).

Informacija teikiama telefonu (8 528) 58 308 ; Vytauto g. 33, Trakų m., Trakų rajono savivaldybės  Strateginio planavimo, investicijų ir ūkio plėtros skyrius, 111 kab.

Trakų rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo, investicijų ir ūkio plėtros skyrius


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *