ŠEIMA – TAI ŠILTAS IR JAUKUS ŽIDINYS…

Parašyta: 2015-06-05 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

 

 

Šeima, vyras Henrikas ir vaikai - mano didžiausias turtas, E. Rudelienė. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Šeima, vyras Henrikas ir vaikai – mano didžiausias turtas, – sakė E. Rudelienė. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Rinkiminės kampanijos metu daug kalbėta apie šilumos kainas, kelius, aplūžusius tiltelius… ir beveik neprisiminta, kad visuomenės pagrindas yra šeima. Mums visiems be galo reikia artimųjų palaikymo, reikia ŠEIMOS.

Mano ir visos komandos tikslas – pagarbos verta ir pagarbos reikalaujanti šeima. Šeima – saugi aplinka sau ir savo vaikams, jų šiandienai  ir rytdienai. Šeima, kuri didžiuojasi Trakų kraštu ir tiki, kad kelios kartos – vaikai, anūkai ir seneliai bus laimingi šiame krašte, o ne svetur. Trakų rajono savivaldybė, – institucija, gebanti tinkamai pasirūpinti šeimomis ir kiekvienu piliečiu.

 

MUMS SVARBU:

 

● tiesiogiai  bendrauti su kiekviena šeima, kiekvienu rajono gyventoju, kad būtų žinomos ir sprendžiamos jų problemos.

 

● kad jaunimui ir jaunoms šeimoms netektų palikti savo gimtojo krašto dėl sotesnio duonos kąsnio, kad Trakų krašte žmonės jaustųsi saugūs ir reikalingi. O kad tai būtų įgyvendinta, būtina pritraukti į rajoną daugiau investicijų ir kurti naujas darbo vietas.

 

● kad šeima ir joje augantys vaikai būtų sveiki, o mokyklose ir darželiuose  valgytų šiltą ir sveiką maistą. Spartinsime sveikatos programų parengimą ir įgyvendinimą, mokysime visuomenę įveikti krizes, skatinsime sveiką gyvenseną.

● kad rajono žmonės būtų pilietiškai aktyvūs, apsišvietę, drąsūs, nebijantys valdžios ir vieni kitų. Tai išugdyti gali stipri šeima, auklėjimas, švietimas. Sieksime atnaujinti švietimo ir kultūros įstaigas, jas modernizuoti bei teikti šiuolaikišką, kokybišką ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo ir bendrąjį išsilavinimą.

 

● turiningu laisvalaikiu užimti vaikus ir jaunimą. Trakai garsėja Europos ir pasaulio  vandens sporto šakų čempionais, žinomi krepšinio ir futbolo laimėjimais. Sieksime savivaldybės, socialinių partnerių, verslininkų, rėmėjų ir visuomenės bendradarbiavimo įgyvendinant bendrus užimtumo projektus, skatinsime tuos verslininkus, kurie savo iniciatyva ir savo lėšomis ugdo „mažuosius“ ir „jaunuosius“ meno ir sporto talentus, rūpinasi vaikų ir jaunuolių auklėjimu, užimtumu ir saugumu.

 

● kad būtų prieinamos socialinės paslaugos: vaikams, šeimai, vyresnio amžiaus žmonėms ir neįgaliesiems, jų poreikiams pritaikomas būstas ir aplinka. Tęsime  integralios pagalbos namuose modelio įgyvendinimą savivaldybėje ir inicijuosime naujas paslaugas: laikino „atokvėpio“,  paliatyviąją slaugą ir kt.  

 

aktyvi bendruomenė, kuri pati spręstų savo problemas  ir betarpiškai dalyvautų sprendžiant įvairias, tiek vietos bendruomenei, tiek seniūnijai, tiek Trakų rajonui svarbias problemas, teiksime paramą jų projektams. Skatinsime socialinius verslus, mokymąsi visą gyvenimą.  

 

MES:

 

● neliksime abejingi negerovėms šeimoje, pasisakome už šeimos vertybes, namų šilumą;

● dirbdami Trakų krašto žmonėms, visada vadovausimės atsakingumo, sąžiningumo bei teisingumo kriterijais, to reikalausime iš savęs ir iš kitų;

● tikime, kad mūsų šeimos bus šiltas ir jaukus židinys, prie kurio bus išklausyta kiekvieno nuomonė.

                                                                                                      

Kviečiu JUS, mieli Trakų krašto žmonės,  balsuoti už partijos sąrašą Nr. 26 ir mane, kandidatę į rajono merus.  

 

 

EDITA RUDELIENĖ

Liberalų sąjūdžio kandidatė į Trakų rajono savivaldybės tarybos narius – merus

Nr. 26

liberalu sajudis

 

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LR liberalų sąjūdžio rinkimų kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 615

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *