Seime bus pristatyta paroda „Akimirkos mene“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti

Parašyta: 2018-02-06 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Seimas |

Vasario 6 d., antradienį, 11 val., Spaudos konferencijų salėje (Seimo II rūmai), Seimo narys Vytautas Kernagis pristatys Jungiamojoje galerijoje eksponuojamą Editos dailės studijos suaugusiųjų lankytojų kūrybinių darbų parodą – „Akimirkos mene“, skirtą valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Renginyje dalyvaus studijos įkūrėja ir vadovė – dailininkė Edita Tamulytė, darbų autoriai.

Edita Tamulytė

„Akimirkos mene“ – Editos dailės studijos suaugusiųjų lankytojų kūrybinių darbų paroda, kurioje eksponuojami įvairaus žanro ir stiliaus paveikslai. Jų autoriai sukūrė įdomių paveikslų Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, tad ekspozicijoje, galima atrasti ir Trakų miesto ar Angelų kalvos siužetų, nuostabios lietuviškos gamtos motyvų, tematinių kompozicijų, natiurmortų ir peizažų. Kūrinių autoriai – neprofesionalūs dailininkai, tačiau neabejingi menui ir kultūrai, Lietuvos istorijai ir paveldui, norintys atrasti ar geriau pažinti dailės pasaulį, išmokti piešti, tapyti ar tobulinti jau turimus įgūdžius. Vieniems tai noras įgyvendinti vaikystės svajonę, kitiems – atsipalaidavimo forma, tretiems – žinios, nesibaigiantys atradimai ir galimybė tobulėti dailės srityje bei maloniai išgyventos akimirkos.

Studijos veikla vienija įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų bei charakterių žmones, kurie atradę tai, kas jiems mieliausia, įdomiausia, susipažinę su įvairiomis dailės technikomis ir jų atlikimo būdais, besimokydami iš Lietuvos ir pasaulinio lygio dailininkų, sukūrė savito stiliaus darbus.

Parodoje eksponuojami – Angelės Kulienės, Renatos Semaškienės, Aldonos Meirovič, Reginos Vasiliauskienės, Erikos Čenkienės, Beatos Gaidamovič (Kirvelienės), Ingos Zamalaitienės, Jurgitos Masalskienės, Julijos Ribnikovos, Irenos Ingelevič ir Antono Liachovič piešiniai, grafikos ir tapybos darbai, sukurti dailės studijoje ir vasaros plenero metu 2017 metais.

Dailės studija įkurta 2015 m. pabaigoje, Trakų kultūros rūmuose. Dailės studijos įkūrėja ir vadovė – dailininkė Edita Tamulytė, baigusi menų bakalauro ir magistro studijas Vilniaus dailės akademijoje ir EVTEK Meno ir dizaino institute Suomijoje, dalyvavusi įvairiose parodose ir kultūriniuose projektuose užsienyje bei rengusi įvairių tapytojų kūrybinių darbų parodas Lietuvoje ir Anglijoje.

Ekspozicija Seimo Jungiamojoje galerijoje, veiks vasario 5-21 d.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *