Sekso prekės internetu – anonimiška apsauga nuo lytiškai plintančių ligų

Parašyta: 2015-09-17 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Sveikata, Trakai |

menvs.women-4

Lytinis švietimas yra ne mažiau svarbus nei visa kita informacija, kurią gauna jaunas žmogus. Jo dėka padedamas pamatas požiūriui į seksą, kuriuo žmogus vadovausis didžiąją savo gyvenimo dalį, kol jo nepakeis kažkas kitas. Lytinio švietimo tikslas – padėti suprasti, kad seksas yra dviejų suaugusių žmonių santykis, kai galvojama ne tik apie save, bet ir kitą. Tas galvojimas neleidžia pamiršti, kad būtina lytinių santykių sąlyga yra saugumas.

Saugumą sekso metu užtikrina kontraceptinės priemonės. Svarbiausia žinoti jų poveikį, galimą šalutinį poveikį ir tai, nuo ko neapsaugo. Pavyzdžiui, vyriški ir moteriški prezervatyvai, dėl savo naudojimo būdo, apsaugo tiek nuo neplanuoto nėštumo, tiek nuo lytiškai plintančių ligų. O kontraceptinės tabletės, kurios yra tikrai patogios, kol nepamirštamos vartoti, neturi poveikio prieš lytiškai plintančias ligas.

Tačiau populiariausia apsaugos priemone lieka prezervatyvai. Be įprastinių jų prekybos vietų – prekybos centrų, vaistinių, degalinių rinkoje plečiasi ir internetinės parduotuvės. Prezervatyvai internetu – konfidenciali, patogi ir greita paslauga.

Kodėl žmonės renkasi prekių pristatymą į namus? Tai anonimiška paslauga, kurios metu galima įsigyti neribotą skaičių produkcijos. Pavyzdžiui, vaistinėje perkant didesnį kiekį prezervatyvų net ir drąsiausias gali pasijausti nejaukiai – dėl vaistininkės ar žmogaus, stovinčio už jo, žvilgsnio. Perkant internetu to nenutiks. Kita populiari prekė – Lubrikantai internetu. Ši priemonė gali būti naudojama ne tik kaip papildomos drėgmės suteikėjas, bet ir kaip masažinis kremas.

Iš esmės, visų sekso prekių, apsaugos priemonių ir informacijos apie tai, kas laukia mylintis nesisaugant, kur galima įsigyti apsisaugojimo priemonių suteikimas yra ne kas kita, kaip lytinis švietimas. O siekiant, kad visuomenė būtų sveika ir subrendusi, toks švietimas yra būtinas.

Pranešimą spaudai parengė bendra.lt ir nelysk.lt


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *