Senieji Trakai – ne tik istorijos lopšys, bet ir verslo kalvė

Parašyta: 2015-12-16 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Senieji Trakai |
Senieji Trakai – tai  vieta, kuri tampa ypač patraukli gyventi. Ne vien todėl, kad tai istorinė vieta – Vytauto Didžiojo gimtinė, buvusi senoji sostinė. Tai kaimas, kuriame gali nelikti bedarbystės. Darbą čia siūlo ir šį  rudenį pradėjusi veikti bendrovė „Grainmore“, perdirbanti įvairius grūdus bei gaminanti probiotikus.

Pramoninėje kaimo dalyje įsikūrusioje įmonėje apsilankė ir rajono savivaldybės vadovai – merė Edita Rudelienė, merės pavaduotoja Marija Puč, administracijos direktorius Jonas Liesys, Žemės ūkio administravimo skyriaus vedėjas Arūnas Dzigas, Senųjų Trakų seniūnė Ana Ingelevič.

Šiuo metu pažangiausius technologinius metodus įdiegusioje įmonėje darbuojasi apie 50 žmonių ir ieškoma naujų. Pasak „Grainmore“ atstovų, jų skaičius išaugs iki 70-ies, o ateityje galbūt iki 100. Šis šiuolaikiškas  grūdų fabrikas gamina natūralius, saugius aukščiausios kokybės produktus. Įmonė superka grūdus ir perdirba į kruopas, dribsnius, granolą, maisto priedus bei probiotinius premiksus.

Beje, nors fabrikas neseniai dirba, jam savo produkciją jau tiekia ne vienas rajono ūkininkas. „Grainmore“ mūsų rajone aktyviai dairosi ir naujų tiekėjų. Jie tvirtina, kad avižas, rugius, kviečius bemat nupirks, tačiau pateiks ir savus kokybės standartus.

Kaip veikia įmonė, kurioje įdiegta naujausios ir pažangiausios technologinės linijos, moderni laboratorija, kokį kelią nueina žaliava, kol virsta vienos ar kitos rūšies produktu, įsitikinta, aplankius erdvius, didelius cechus.

„Džiaugiamės, kad mūsų rajone veikia nauja šiuolaikiška įmonė, kuri sukūrė nemažai darbo vietų vietiniams žmonėms. Čia sudarytos geros sąlygos dirbti ir siekti ambicingų savirealizacijos tikslų. Tikimės, kad ir aukščiausios kvalifikacijos specialistų gretas papildys mūsų krašto atstovai“, – sakė merė E. Rudelienė.

Gamyklos atstovai teigė, kad turėjo keletą pasiūlymų, kur steigti naują įmonę, tačiau nulėmė strategiškai  gera Senųjų Trakų padėtis, palanki verslui aplinka. „Grainmore“ įsikūrė prie pat geležinkelio, kuriuo lengva ir patogu  išgabenti pagamintą produkciją, kurią jau tiekia Japonijai, Airijai, Lenkijai, Baltijos šalims.

„Dar viena nauja verslo įmonė mūsų rajoną daro tik patrauklesnį. Būsime žinomi ne tik todėl, kad turime gražią gamtą, daug lankytinų turizmo objektų, bet ir todėl, kad čia gaminami paklausūs, atitinkantys aukščiausius pasaulinius reikalavimus grūdų produktai“, – tvirtino savivaldybės administracijos direktorius J. Liesys.

Savo ruožtu „Grainmore“ atstovai džiaugėsi, kad  Senuosiuose Trakuose įsikurti  padėjo ir jau veikiančios pramonės įmonės. Tuo metu, kai vyko statybos, jos talkino ir technika, ir išnuomotomis patalpomis. „Jautėme draugiškai ištiestą pagalbos ranką iš visų, taip pat – valdžios institucijų palaikymą“,– teigė Senųjų Trakų naujakuriai.

Trakų rajono savivaldybės informacija

 Rajono vadovai lankėsi naujoje verslo įmonėje  „Grainmore“, susipažino su gamybos procesais. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

PR.

Daugiau naudingos informacijos apie įmonių steigimą galima rasti apsilankius adresu https://www.finbiuras.lt/imoniu-steigimas.html

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *