Šiuolaikinio meno festivalis „Dvarokas“ Lentvaryje

Parašyta: 2019-10-01 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Renginiai, Savivaldybė |

Rugsėjo 29 dieną Lentvaryje, aikštėje prie parapijos namų, įvyko tęstinio šiuolaikinio meno festivalio „Dvarokas“ antra dalis.

15 valandą scenoje pasirodė pirmieji „Dvaroko“ dalyviai. Savo puikiais balsais žiūrovus žavėjo Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro solistai Airinga ir Danielius; plastiškais judesiais kerėjo šiuolaikinių šokių grupės „Mėta“ šokėjos. Visų susirinkusiųjų laukė didelė staigmena – gatvės ir šiuolaikinių šokių studijos „Be Good“ vaikų, jų mamų ir pačio vadovo Manto Svirskio išskirtiniai šou pasirodymai, kurie yra pelnę ne tik tarptautinius, bet ir pasaulio čempionatų apdovanojimus. Vadovas dirbo Vilniaus Kurčiųjų Reabilitacijos Centre su šokių kolektyvu „Tyla“, kurie yra laimėję Aukso Paukštę bei LNK  šokių projekte „Kviečiu Šokti“. Tris metus iš eilės studija „Be Good“ pripažinta geriausiu šokių klubu Baltijos šalyse. Mums visiems buvo didelė garbė pamatyti „Be Good“ šokėjų pasirodymus Lentvaryje. Visų nuostabai, vieną staigmeną, keitė kita – netrukus aikštėje žiūrovai išvydo buto šokio teatro „Okarukas“ performansą „Birds“, kuris pribloškė choreografės Sakurako idėja – naudojant Japoniškojo buto techniką bei pasitelkiant naftoje įklimpusių paukščių vaizdinį, sukurti choreografiją 4 šokėjams ir  automobiliui. Šis performansas buvo pristatytas Hull Transgressions festivalyje Didžiojoje Britanijoje. Džiugu, kad ir lentvariečiai turėjo unikalią galimybę pamatyti vieną originaliausių šių dienų performansų, kuris išliks visų atmintyje dar ilgai. Nespėjus atsikvėpti nuo patirtų emocijų į sceną žengė Molėtų kultūros centro lėlių teatro „Rudnosiukas“ atlikėjai su fantastišku teatralizuotu lėlių pasirodymu.  Festivalį vainikavo urbanistinio šokio teatro „Low Air“ kvalifikuotas šokių pedagogas, lektorius, Lietuvos bei užsienio gatvės šokių turnyrų dalyvis ir čempionas, šiuo metu projekto „Šokio revoliucija“ dalyvis – Marius Eidrigevičius. Spindinčios susižavėjimu mažųjų lentvariečių akys, jų pastangos atlikti rodomus šokių judesius, tėvelių džiaugsmas ir juokas stebint savo vaikučius –  yra ta, tikroji laimė bei aukščiausias  mūsų visų įvertinimas!

 

 

Lentvario kultūros rūmai taria nuoširdžiausią „Ačiū“  renginio rėmėjams: Lietuvos kultūros tarybai ir Trakų rajono savivaldybei. Taip pat dėkoja renginio partneriui – Lentvario seniūnijai.

Lentvario kultūros rūmų inf.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *