Skrydžiai į Seviliją ir nuomojamas auto. Niuansai, kuriuos reikia įvertinti

Parašyta: 2020-01-10 | Kategorija: Kelionės, Naujienos |

PR

Vienas patogiausių būdų pamatyti kuo daugiau skirtingų Ispanijos regionų – nuomoti transporto priemonę ir ja apvažiuoti visą arba bent jau dalį šalies. Žinoma, pasiekti šią nuostabią valstybę geriausia lėktuvu, kadangi skrydžiai į Seviliją bei kitus šalies regionus kainuoja pigiai, skrydis trunka vos kelias valandas, o vietoje mėgautis saulės voniomis galėsite kiekvieną dieną.

Pasiekus šalį siūlome nuomotis auto ir pamatyti ne tik Sevilijos, tačiau ir kitus regionus. O ko reikia nepamiršti planuojantiems nuomotis auto svetimoje šalyje?

Pirmiausia labai svarbu susirasti įmonę, kuri nuomoja su kuo mažesniu užstatu. Suprantama, kad atsiradus bet kokiems gedimams – jie bus tvarkomi iš Jūsų paliktų užstato pinigų, o kuo mažiau rizikos  tuo geriau. Juolab, eismas Ispanijoje tikrai ne tik kultūringas kaip Lietuvoje, tad netyčia subraižyti mašiną – daug paprasčiau.

Žinoma, pats paprasčiausias būdas gauti reikalingą transporto priemonę – nuomotis iš tų bendrovių, kurios pristato automobilį iki oro uosto. Tai padeda sutaupyti daug laiko. Visgi, toks malonumas jums kainuos papildomai, tad verta paskaičiuoti, ar ne geriau pasiimti auto patiems iš konkretaus taško, kurį pasiekti galėsite su autobusu. Dažniausiai toks pavažiavimas vėliau padeda sutaupyti per dieną keliasdešimt eurų.

Dar vienas svarbus niuansas yra kuo detalesnis taisyklių įvertinimas. Dažniausiai nuomos punktai apie paslaugų taisykles rašo internete – galite visiškai ramiai susipažinti su smulkmenomis ir kilus klausimams dar lieka nemažai laiko skirto atsakymams. Kuo daugiau detalių bei niuansų Jums bus žinoma – tuo ramesnis galėsite būti, kad kelionės metu atsiradus nesklandumams – žinosite kokia yra Jūsų atsakomybė.

Taip pat nuomokitės auto, kuris turi draudimą galiojantį Ispanijoje. Būtinai išsiaiškinkite, kas turės apmokėti nuostolius, jeigu auto bus sugadinama ne dėl Jūsų kaltės. Deja, praktika tokia, kad net ir tokiu atveju dažnai nuomininkai turi susimokėti baudas, nors įvykis registruojamas ir išlaidas apmoka draudimas. Tokie sukčiavimo atvejai yra labai dažni, tad detalus įsiskaitymas į sąlygas gali nuo to apsaugoti.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *