Skubėkite kreiptis dėl socialinės paramos mokiniams

Parašyta: 2015-07-17 | Kategorija: Mokyklos, Naujienos, Savivaldybė, Skelbimai, Trakai |

Raginame kreiptis dėl socialinės paramos mokiniams: nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti, adresu  Trakų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos  ir sveikatos apsaugos skyrius, Birutės g. 28, Trakai, 1 kab. arba į skyriaus socialinį darbuotoją pagal gyvenamąją vietą.

Mokinių nemokamas maitinimas – tai pusryčiai, pietūs, pavakariai. Maitinimas vyksta mokyklose ir mokyklų organizuojamose dieninėse vasaros poilsio stovyklose.

Parama mokinio reikmenims įsigyti, tai pinigų suma būtiniausioms mokyklinėms reikmenims įsigyti. Vienam mokiniui per kalendorinius metus skiriama 120 procentų bazinės socialinės išmokos dydžio (toliau – BSI) suma (120 procentų BSI – 45,60 Eur). Mokiniai turi teisę į nemokamus pietus ir paramai mokinio reikmėms įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (toliau – VRP) dydžio, t.y. – 153 Eur. Savivaldybės nustatyta tvarka  mokiniai turi teisę į nemokamus pusryčius.

Jeigu tėvai, globėjai (rūpintojai) kreipiasi pirmą kartą dėl socialinės paramos mokiniui, reikia užpildyti  nustatytos formos prašymą-paraišką bei pateikti šiuos dokumentus:

1. Asmens tapatybės dokumentą.

2. Nustatytos formos pažymą apie visų šeimos narių gaunamas pajamas už 3 mėnesius iki kreipimosi.

3. Vaiko gimimo liudijimą.

4. Pensininko ar invalidumo pažymėjimą (jeigu tėvai/įtėviai, globėjai/rūpintojai yra pensininkai, neįgalieji).

5. Ištuokos liudijimą (jeigu tėvai išsituokę).

6. Mirties liudijimą (jeigu vienas iš tėvų ar abu tėvai mirę).

7. Teismo nutartį dėl tėvystės vaikui (vaikams) pripažinimo arba nustatymo.

8. Teismo nutartį dėl išlaikymo vaikui (vaikams) priteisimo arba teismo patvirtintos sutarties dėl vaiko (vaikų) išlaikymo kopija.

9. Nutarties, kuria grąžinamas ieškinys dėl tėvystės nustatymo,

10. Įmonės, įstaigos, organizacijos ar antstolio, ar Garantinio vaikų išlaikymo fondo išduota pažyma apie vaiko (vaikų) išlaikymą (alimentus). Gali būti pateikti pašto perlaidų, bankų išklotinių dokumentai, kuriuose pateikti duomenys apie vaiko (vaikų) išlaikymą (alimentus).

11. Kiti dokumentai pagal Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus pareikalavimą.

Jeigu dėl socialinės paramos mokiniui pareiškėjas (tėvai, globėjai (rūpintojai), mokyklos atstovai) kreipiasi pakartotinai, tuomet reikia užpildyti prašymą-paraišką ir pateikti pažymą apie visų šeimos narių gaunamas pajamas už 3 mėnesius iki kreipimosi.

 Dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti galima kreiptis iki šių metų spalio 5 d.

Danutė ZALIECKIENĖ

Trakų rajono savivaldybės administracijos

Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *